אבא שלהם הוא סיינטולוג חובב וחברו הטוב של טום קרוז, וכבר מגיל צעיר הם נחשפו לעולם האכזר של תעשיית הבידור כשהפכו בעצמם לכוכבי קולנוע ומוזיקה. זה אולי מסביר מדוע ג'יידן (16) ו-ווילו (14) סמית', ילדיהם של וויל וג'יידה סמית', לא ממש חושבים או מדברים כמו בני נוער אחרים בגילם.

בראיון ביזארי במיוחד ל"טי מגזין" דיברו השניים על פיזיקת קוונטים, על מדיטציות נשימה, אנרגיית פראנה ועל כך ש"תינוקות זוכרים הכל". לא ממש החומר שממנו עשויים ראיונות בידור. "גם כשהם ברחם, תינוקות כל כך מודעים למה שקורה, הם בונים את העצמות שלהם, את האנטומיה שלהם", אמרה ווילו. "אבל הם חוטפים הלם מהעולם הקשה. ככל שהם גדלים, הם מפסידים".

כשהמראיין שאל אותם על נושאים שחוזרים בשירים שלהם, ג'יידן הזכיר את "המלנכוליות של האוקיינוס, המלנכוליות של כל דבר אחר" ואילו ווילו תיארה את התחושה של "מציאות הולוגרפית שמודעות גבוהה יותר יצרה".

עוד ב-mako סלבס:

אם זה לא מספיק, היא אף הסבירה כיצד "זמן" הוא קונספט שבו היא יכולה לשלוט בעזרת המוח שלה: "אני מתכוונת, אני יכולה לגרום לו לזרום מהר יותר או לאט יותר, ככל שארצה. כך אני יודעת שהוא לא קיים". אולי זה מסביר מדוע לאמה ג'יידה לא הפריע לראות את בתה הקטינה במיטה עם כוכב "האנה מונטנה" בן העשרים לפני כשנה.

אגב, בטח לא תופתעו לשמוע שהשניים כבר מזמן לא לומדים בבית ספר רגיל. "למדתי שנה אחת בבית הספר", אמרה ווילו. "זו היתה החוויה הטובה ביותר אך גם הגרועה ביותר. הטובה ביותר היתה בגלל שאמרתי לעצמי 'או, אני יודעת למה ילדים כל כך מדוכאים'. אבל גם הגרועה ביותר, כי אני הייתי בדיכאון".

ג'יידן הוסיף: "אתה אף פעם לא לומד שום דבר בבית הספר. העניין הוא כזה – בית הספר הוא לא אותנטי כי הוא מסתיים. זה לא נכון, זה לא אמיתי. הלמידה שלנו לעולם לא תסתיים. בית הספר שאליו אנחנו הולכים מדי בוקר - אליו נמשיך ללכת". הבנתם את זה?

ג'יידן ווילו סמית'  (צילום: Mark Davis, GettyImages IL)
היי אמנדה ביינס, יש לך יורשים | צילום: Mark Davis, GettyImages IL

ג'יידן ווילו סמית'  (צילום: Christopher Polk, GettyImages IL)
שאולי יכולים לשלוט בזמן, אבל לא בבגדים | צילום: Christopher Polk, GettyImages IL

ג'יידן ווילו סמית'  (צילום: Andrew H. Walker, GettyImages IL)
משפחה בהפרעה. הסמית'ים | צילום: Andrew H. Walker, GettyImages IL

mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +