היא הצליחה לבנות לעצמה קריירה קולנועית וטלוויזיונית מצליחה למרות שהיא לא במידה אפס כמו רוב הכוכבות ההוליוודיות – אבל כעת מסתבר שגם מליסה מקארתי החליטה ללכת עם הזרם ולעשות דיאטה.

מקורב לשחקנית (44) טוען בראיון לצהובון "סטאר" כי כוכבת "מייק ומולי" השילה ממשקלה כבר עשרים קילו, וירדה ממשקל של 120 ק"ג למאה. "היא עשתה שינויים קטנים והחלה לראות תוצאות גדולות. זה ממש הרים לה את הביטחון העצמי", אמר המקור.

אז איך היא עשתה זאת? החבר טוען כי מקארתי הפסיקה לאכול פסטות ולחם ו"עברה לתזונה עתירת חלבונים ודלה בפחמימות". לדבריו, היא לא מתכוונת להמשיך ולרדת עשרות קילוגרמים ולעשות מהפך של ממש.

עוד ב-mako סלבס:

"מליסה יודעת שהמעריצים אוהבים אותה גדולה ויפה, והיא לא נכנסת לאובססיה של דיאטה. היא רוצה להיות מאושרת במידה מדיום", אמר המקור. "מליסה הבינה שהיא לא בריאה כפי שהיא יכולה להיות. היא רוצה לתת דוגמא טובה לילדיה ורוצה להישאר בסביבה כדי להיות סבתא".

מקארתי, שכיכבה בין השאר ב"בנות גילמור", "מסיבת רווקות" ו"חשבון משותף", אמרה בעבר כי קיבלה הערות מעליבות על גזרתה, אבל "מעולם לא הרגשתי שאני צריכה להשתנות. תמיד חשבתי – אם אתה רוצה שמישהו יהיה שונה, פשוט תבחר במישהו אחר. אבל ברור שהביקורת פוגעת בי לפעמים. חלק מהדברים שנאמרים הם מרושעים והם מוציאים לך את כל הרוח מהמפרשים".

מליסה מקארתי (צילום: Jason Merritt, GettyImages IL)
לא בשביל משהו | צילום: Jason Merritt, GettyImages IL

מליסה מקארת'י נובמבר 2014
סתם שתדעי

מליסה מקארתי (צילום: Splashnews, splash news)
אנחנו עפנו עלייך גם קודם | צילום: Splashnews, splash news

mako סלבס בפייסבוק,  בטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +