יזהר כהן בערב שירי משה וילנסקי (צילום: 1אור קפלן)
כהן. הכל למען המשולש | צילום: 1אור קפלן

גם 31 שנים אחרי שזכה באירוויזיון, יזהר כהן לא מצליח להתחמק מאבניבי: באחד הערבים בשבוע שעבר הגיע כהן לפיצריה "טוני וספה" שבמרכז תל אביב, ניגש למוכר וביקש ממנו משולש פיצה. 

המוכר זיהה את ההוא מ"אבניבי" והבטיח שיתן לו משולש בתנאי שיבקש את זה בשפת הבי"ת. כהן לא התבייש, ומיד זרק לחלל האוויר את המשפט הבא: "תב‎ביביא ליבי מבשובולבש פיביצבה" או בעברית - תביא לי משולש פיצה.

ואם כבר אנחנו בפינת הביזאר: מתישהו בשבוע שעבר נכנסה דיילת "אל על" למחסני החברה וביקשה מהאחראי במקום לנדב לה את כותפות מאחד ממעילי הטייסים במחסן. האחראי הסביר לה שאין שום סיכוי שתקבל כותפות ובטח שלא מעיל טייסים שלם. הדיילת, בחורה עקשנית שכמותה, לא ויתרה והסבירה לאחראי שזה נורא חשוב, כי מדובר בסלב שחושק בכותפות משלו. 

שלומי סרנגה בפתיחת הבר של דן מנו (צילום: שוקה כהן, 2 mako)
מה אתה רוצה לעשות שתהיה גדול? סרנגה | צילום: שוקה כהן, 2 mako

  אחרי דין ודברים אמר האחראי שהוא מוכן לעשות ג'סטה, אבל בתנאי שתגיד במי מדובר. אז היא אמרה. וכך יצא ששלומי סרנגה קיבל לעצמו כותפות של טייס. ולמה הוא צריך את זה? פשוט כי יש לו פטיש לעניין והוא נורא רצה את זה על הז'קט שלו בהופעה הבאה. לפחות הוא לא ביקש מדי דיילת.

עוד ב-mako בידור: אגם רודברג משפריצה שמחה בבגד ים; ליאו מצהיר שהוא רווק; דודו טופז דורש פיצוי מערוץ 10; משי חוג'ה טוענת שהיא הרבה יותר מעוד מתמודדת ב"פרויקט מסלול": "יש לי כישורי הנחיה"; וקליפ השריפה של מייקל ג'קסון נחשף לעולם

רוצים לזכות בחופשה זוגית? שלחו לנו תמונה של הדבר שאתם לא יכולים בלעדיו ותתחילו לארוז מזוודה.

ומה עם כרטיסים לסרט "סיפור גדול"? ענו על 2 שאלות ואולי תזכו בזוג כרטיסים לסרט החדש בכיכובם של איציק כהן ודביר בנדק.