אין תמונה
כוסות, צלחות והכי חשוב הניקון. ליידי גאגא

תראו מה שלושה שירים וחצי עושים לבן אדם: רגע לפני שהמלכה אסתר ולאונרד כהן נוחתים בישראל תופיע כאן ליידי גאגא, זו שעכשיו תופסת כותרות בתהייה האם היא גבר או אישה. כמקובל, רגע לפני הגעת אמן חשוב, שלחו אנשיה את רשימת הדרישות שלהם לתקופת ביקורה באחד ממלונות היוקרה בתל אביב. ואיך לומר בעדינות? מדובר בליידי.

ההוראות המפורטות התפרסו על גבי חמישה עמודים מודפסים, הכוללים את כמות האוכל והשתייה, סוג כלי האוכל שבהם תאכל המלכה וכל מה שעוד עולה בדעתכם, כולל רמת הניקיון בחדר, שהרי מלונות ישראל לא מנוקים בלי ליידי גאגא בסביבה.

והכי חשוב: מרק לנפש

לארוחת הבוקר שלה ושל פמלייתה הזמינה הגברת גרנולה, פירות טריים, גבינות, חלב בסוגים שונים ואחוזי שומן שונים, ביצים מכל הסוגים ועוד פריטים רבים. לארוחת הצהריים ביקשה גאגא שלל מאכלים, ביניהם מרק כנראה לא טרחו לעדכן אותה בענייני מזג האוויר השורר פה.

 חוץ מהאוכל מפורטים גם סוגי הרטבים, מבלי להשמיט אפילו את החרדל, והאמינו לנו, מדובר ברשימה ארוכה. בארוחת הערב היא מגוונת, כך שבכל לילה יש תפריט ממטבח אחר בעולם, החל מברביקיו, אסיאתי, מקסיקני, אמריקני, פסטה בר ועד ערב שכולו אוכל תורכי. ושוב, בכל ערב חייב חייב להיות מרק חם (שוב), וחלילה וחס שיהיה זה אותו מרק שהוגש בשעות הצהריים.

בסיום כל ארוחה מופיעה רשימה שחוזרת על עצמה שוב ושוב ומזכירה שהליידי צריכה שהכל יוגש בצלחות, כוסות, מפיות ואקססוריז ראוי ונקי במיוחד. מיותר לציין שגם בהזמנת חדר ההלבשה של הליידי לא דילגו על שום פרט, החל ממקלחת צמודה, דרך הריהוט (תוך פירוט של כמה כסאות, שולחנות וכו'), וכלה באקססוריז עד רמת הפרטים הקטנים, כמו עשר מגבות ידיים כהות. אחרי כל זה, חסר לה שלא תהיה הופעה טובה.

עוד ב-mako בידור: דניאל תבורי נפרד מ"כוכב נולד"; לויקטוריה בקהאם יש קעקוע חדש בעברית; שרית חדד הבריזה לרחוב סומסום; ונסה אלוש בביקיני בים, קובי פרץ ומיקי גבע יוצאים לסיבוב הופעות; שלב מכירת המזכרות של מייקל ג'קסון החל; יהודה לוי מאחר לאירוע של "האלופה 3".