קובי פרץ ומיקי גבע2 (צילום: טומי לי)
פרץ וגבע. חברים טובים | צילום: טומי לי

לפני מספר שבועות חיקה מיקי גבע את הזמר קובי פרץ בתוכנית "שבוע סוף". פרץ ראה את החיקוי, התרשם, נקרע מצחוק והפך למעריץ נלהב. כמה נלהב? בעקבות החיקוי פרץ החל להשתמש על בסיס קבוע במילה "סלאמתק", שהדמות שלו כל כך אוהבת. וכשפנו מהתוכנית לפרץ ואנשיו במטרה לארח אותו ב"שבוע סוף", הוא כמובן מיד הסכים.

כך יצא שברביעי האחרון נפגשו פרץ את גבע באולפן ההקלטות והקליטו את הדואט שראיתם בשישי האחרון ב"שבוע סוף". באולפן פרץ הדריך את גבע איך לשיר כדי שישמע בדיוק כמוהו (עד רמת הנשימות), אחרי זה לקח אותו למעצב הבגדים שלו כדי שהחיקוי יהיה מושלם, ואפילו מעצב השיער של פרץ הוזמן כדי לעצב את שערו של גבע אחד לאחד א-לה פרץ. אבל עכשיו מסתבר ששיתוף הפעולה של השניים, ככל הנראה, לא יגמר בדואט הטלוויזיוני.

השניים התחברו עד כדי כך שפרץ התעניין אצל גבע אם הוא מעוניין להצטרף אליו לסיבוב הופעות שיש לו בחודש ינואר בארצות הברית. גבע התלהב ועכשיו העניין נמצא במשא ומתן אצל המפיקים והמנהלים. התוכנית: גבע יתן הופעת סטנד אפ, פרץ יתן את ההופעה שלו מיד אחרי וההדרן יהיה הדואט המשותף מ"שבוע סוף".

שרית בירן, יחסי הציבור של קובי פרץ, בתגובה: "יש הצהרת כוונות ונכונות חיובית ביותר של שני הצדדים, כרגע הדבר נבחן ואם ייסגר נעדכן כמובן".

עוד בmakoבידור: מילי אביטל מציגה ביקיני משפחתי; שלב מכירת המזכרות של מייקל ג'קסון החל; הנרי דוד יככב בדרמת המקור הרוסית הראשונה; אילנית לוי ומרינה קבישר מבלות ביחד; הרגעים שלא ראיתם בעצרת הגאווה;  בר רפאלי ממריאה לאיים המלדיביים; ועומר אדם מדלג מהופעה בקיסריה לפסטיבל שירי הילדים.