אייל גולן- אירוע התרמה (צילום: אורי אליהו)
מרגיש כמו 38.5 | צילום: אורי אליהו

 

רק יומיים אחרי שהתמוטט באמצע הופעה באמפי רעננה, חזר אייל גולן לבמה כדי לעזור לאביחי לוי, חבר ילדות הסובל ממחלת כליות קשה שמסכנת את חייו. גולן הרים אירוע התרמה שכל הכנסותיו יועברו למימון ניתוח השתלת הכליה, שמחירו יותר מ- 400,000 דולר. 

לאחר ההתמוטטות של גולן ציוו עליו הרופאים לנוח לפחות שלושה ימים. לפיכך, את המופע המרכזי החליף חברו הטוב של גולן, שלומי שבת, שאירח על הבמה את מאיה בוסקילה, מושיק עפיה, ליאור פרחי, מרגול ולהקת אתניקס. 

גולן אמנם עלה לבמה אבל רק לכמה דקות, כדי להודות לכל האומנים שבאו והשקיעו. ואילו גרושתו, אילנית לוי, שהנחתה את האירוע, הייתה עסוקה בעיקר בטיפול בחולה ודאגה שהערב יתקתק. נכון לעכשיו, הופעתו של גולן במופע העשור של ערוץ 24, שיתקיים בחמישי הקרוב בבריכת הסולטן בירושלים, עדיין מוטלת בספק.

אייל גולן- איורע התרמה1 (צילום: אורי אליהו)
נשיקה וזה יעבור | צילום: אורי אליהו

אילנית, מה מצבו של אייל?
"הוא ישן בבית ואסור לו לדבר. הוא בא אתמול לעשר דקות, שתה תה, בירך את אביחי והלך, הוא לא היה מסוגל להיות שם מבחינה בריאותית אבל היה חשוב לו שהאירוע יצליח. אביחי על זמן קצוב וחייבים להטיס אותו מהר להשתלת כלייה דחופה".

ראינו שדאגת לו מאחורי הקלעים.
"ברור, הוא כמו עוד ילד שלי. כשקיבלתי הודעה באמצע הלילה שהוא התמוטט במופע ממש נלחצתי. עכשיו הוא חייב לנוח כמה ימים, יש לו אנגינה מאוד קשה".

ולא רק טיפלת באייל גם כיכבת בהנחיית הערב.
"באתי ברגע האחרון והכל היה ספונטני. הייתי אמורה לעשות קטע קצר אבל כשהבנתי שאייל לא ינחה לקחתי את היוזמה. כל האמנים התנדבו והקריבו מעצמם ואנחנו מודים להם".

אייל גולן- איורע התרמה8 (צילום: אורי אליהו)
הבושם של אייל? | צילום: אורי אליהו
אייל גולן- איורע התרמה6 (צילום: אורי אליהו)
בוסקילה ומרגול. חזק בעניין השחור המרזה | צילום: אורי אליהו
אייל גולן- איורע התרמה7 (צילום: אורי אליהו)
עפיה ומרגול.תגידי עץ פלסטיק ירוק? זה העץ של לגו?? | צילום: אורי אליהו
אייל גולן- איורע התרמה5 (צילום: אורי אליהו)
מיה ואילנית. אין ספק שעשו שחי לפני המופע | צילום: אורי אליהו
אייל גולן- איורע התרמה4 (צילום: אורי אליהו)
נחמה ואילנית. לא מאמין שזה קרה לו | צילום: אורי אליהו
אייל גולן- איורע התרמה2 (צילום: אורי אליהו)
גולן ובוסקילה. האמת, נראה די בריא | צילום: אורי אליהו

עוד ב-mako בידור: מי מציק לשפרה קורנפלד בטלפון; בחורות עירומות, נערים חרמנים וג'וליה לוי בוקן; אחת אפס לקייטי: סורי קרוז תלמד בגן קתולי; ליידי גאגא נלחמת בהומופוביה.