אלונה טל בפרימיירה של הסרט הסודות (צילום: אור קפלן)
טל. מככבת | צילום: אור קפלן

בשקט בשקט ובלי יותר מדי כותרות, אלונה טל תמשיך לעונה החמישית של הסדרה "על טבעי". כזכור, התארחה טל בארבעה פרקים בלבד בעונה השנייה של הסדרה, בתפקיד ג'ו, ציידת מתחילה ובתו של צייד שדים שהלך לעולמו. 

אלא שמאז עברו שלוש שנים, שבמהלכן, לא תאמינו, ביקשו מועדוני המעריצים של הסדרה שוב ושוב מפגשים דווקא עם טל. הביקוש הגיע מרחבי ארה"ב וקנדה, ובעיקר מדאלס טקסס, פלורידה, לוס אנג'לס, וונקובר. 

בסופו של דבר הבינו יוצרי הסדרה שהדבר הכי נכון לעשות זה להזמין את טל להצטרף לעונה החמישית. כרגע עדיין לא סגור אם מדובר בדמות שתיקח חלק בעונה כולה, אבל בטוח שהיא תהיה דומיננטית ותשתתף בלא מעט פרקים.

כזכור, כוכבת "הפיג'מות" לשעבר מתגוררת כבר שמונה שנים בלוס אנג'לס, שם גם הכירה את בעלה, השחקן ואיש הנדל"ן מרקוס פרז, לו נישאה לפני שנתיים בנמל תל אביב בטקס לא דתי, שנערך באנגלית ותורגם לעברית. לאורך כל השנים עובדת טל במרץ על טיפוח קריירה הוליוודית, כולל כמה הצלחות כמו השתתפות ב"ורוניקה מארס", "קיין" ומספר סרטי קולנוע. 

ואגב, תתחילו לקנא גם בשחקן תוצרת כחול-לבן, מארק איווניר, שמצלם בחודשים האחרונים סרט חדש בשם "בונראקו" (שם של תיאטרון בובות ביפן) לצידם של ההורסת דמי מור וג'וש הארטנט המושלם. כבוד.

עוד בmakoבידור: טמירה ירדני: "אין לי קשר משפחתי ללירן דנינו"; יעל דקלבאום משתזפת טופלס בים; עומר אדם פורש מכוכב נולד; בניגוד לשמועות אבי קושניר ינחה את "רוקדים עם כוכבים"; רן דנקר נפרד מ"דני הוליווד" ופאולה ולשטיין מוותרת על גלגל ההצלה.