• 126 חדרים (סוויטות, חדרים משודרגים ועוד) במלון אחד יוקרתי, מלון יערות הכרמל, נסגרו כולם עבור חתונה אחת בלבד. אל החתונות של דובר רשות שדות התעופה עופר לפלר, והחתונה של היורשת ענת רייכמן, הצטרפה חתונה יוקרתית במיוחד לשנה החדשה - החתונה של איש העסקים והנדל"ן, תומר פיינגולד, עם בחירת לבו, איריס. השניים התחתנו בתחילת השנה האזרחית החדשה במלון בצפון הארץ ולכבוד המאורע המרגש, המקום כולו עבר עיצוב מחדש. "הכל עוצב בצורה יוקרתית, כמו בחו"ל", אמרה אורחת שהייתה במלון בשלבי ההכנות. בחתונה הוחל איסור על צילום ואיסור על שיתוף במידע כאשר עובדי המלון הוחתמו על חוזי סודיות. העלות של  הלינה בחדרי המלון מוערכת בכ-250 אלף שקל, לא כולל תוספות מסביב.
יערות הכרמל
יערות הכרמל
  • מנכ"ל רשת בתי הקולנוע גלובוס מקס, בנט קפלן, ערך אמש השקה לקומפלקס החדש של בתי הקולנוע בקניון הגדול בפתח תקווה, בו הושקעו למעלה מ-25 מיליון ₪. האורחים שהגיעו זכו לצפות בהקרנת טרום בכורה לסרט "צלף אמריקאי" ו"התיאוריה של הכל". אל האירוע הגיעו בעלי קבוצת עופר, ביניהם בעלי החברה, ליאורה עופר, ומנכ"ל מליסרון, אבי לוי, מנכ"ל הקבוצה, משה רוזנבלום, וגם ראש עיריית פתח תקווה, איציק ברוורמן, יפית ואייל גרינברג, אנשי העסקים סולי סקאל וחיים סקאל, צביקה לוינסון, דוד פתאל ועוד.

אבי לוי ראש עיריית פתח תקווה ליאורה עופר בנט קפלן
אבי לוי וליאורה עופר | צילום: רפי דלויה

סולי סקאל ובנו חיים
סולי וחיים סקאל | צילום: רפי דלויה

רון אבידן ודוד פתאל
רון אבידן ודוד פתאל

בנט קפלן חיים סקאל ואשתו
בנט קפלן, חיים סקאל ורעייתו | צילום: רפי דלויה

  • איש העסקים משה אדרי, מבעלי סינמה סיטי, ערך אמש פרמיירה חגיגית לסרטו של אסף קורמן, "את לי לילה", בכיכובם של דאנה אבגי, סופי אוסטריצקי ועוד בסינמה סיטי בגלילות. אל האירוע הגיעו שחקני הסרט ואורחים נוספים כאלמה דישי, ליאור דיין, דפנה לוסטיג ועוד. 

אלמה דישי משה אדרי
אלמה דישי ומשה אדרי | צילום: רפי דלויה

  • התכנסות מיוחדת התרחשה אמש בבניין הביטוח הלאומי בכיכר מסריק בתל אביב אליו הגיעו בכירים על מנת לצפות בהריסת הבניין לטובת פרויקט מגורים חדש שיוקם במקומו. הגיעו להתכנסות: חבר הכנסת לשעבר ואיש הנדל"ן בהווה, רומן ברונפמן, ובנו צביקה ברונפמן, יו"ר קבוצת כנען, איל הנדלר, בן זוגה של מנכ"לית בזק, סטלה הנדלר, גם אלון קסטיאל, גידי בר אוריין, ניב רום ועוד. 

הריסה-מסריק 15-אלון קסטיאל איל הנדלר הדסה פתאל
ברונפמן ושותפיו

  • למי שהתגעגע: ורד רוזן, אשתו של ברק רוזן בעלי "קנדה ישראל" חזרה מחופשה בת שבועיים של שופינג ותרבות בארה"ב.

ברק וורד רוזן
ורד וברק רוזן | צילום: צי'נו

  • יורש העצר למשפחת שטראוס, בנו של עדי שטראוס בעלי קבוצת עדיס לייף סטייל, יואב שטראוס, עסוק בימים אלו גם בלימודים, בעבודה ואף בקריירת הספורט המתפתחת שלו. שטראוס, ספורטאי פעיל בענף הג'ו ג'יטסו, קיבל בשבוע שעבר מענק על זכייתו באליפות אירופה וכהוקרה על הישגיו הרבים לשנת 2014. שטראוס כתב בעמוד הפייסבוק שלו על הכבוד לו הוא זכה: "לא כל יום זוכים בהרגשה הזאת שיש איגוד שלם שתומך ומעריך את ההשקעה הרבה שאתה עושה. אני רוצה להודות לארגון 'איילת' שתומכים בי המון, ובלעדיהם העתיד של הג'יו ג'יטסו בישראל לא היה נראה בהיר כמו שהוא נראה כיום. וכמובן לכל המשפחה שלי ולמשפחת קאיזן, למאמנים שלי אלון ,רון כהן ,עלי ועמית בן נחום שתומכים ועוזרים לי במשך כל הדרך כי בלעדיהם זה לא היה יכול לקרות. מצפה לעוד השגים בשנת 2015!!". אנחנו מחזיקים לו אצבעות. 

מחלקה ראשונה נובמבר 05
יואב שטראוס

יואב שטראוס תעודת הוקרה
התעודות

פניות לכתב גיל משעלי: gil.mishali@mako.co.il