יומיים אחרי לידת בתה שיר אלמליח העלתה תמונה מבית החולים בלינסון וכתבה: "נהניתי מכל רגע!". התגובות הקשות לא איחרו לבוא וגולשים רבים ביקרו את הדוגמנית: "ככה לא יוצאות נשים אחרי לידה. זו לא המציאות. זה בסדר להראות שאת בגזרה טובה אבל אין צורך לקפוץ מאושר. נמאס מהעמדות הפנים".

כעת אלמליח החליטה להגיב לכל אותם מצקצקים שהחליטו למתוח עליה ביקורת: "אני חושבת שזה מאוד אינדיבידואלי. הגעתי לבית החולים עם כאבים קלים, בבדיקה גילינו שאני בפתיחה 3 ותוך כמה דקות כבר הייתי בחדר לידה בהשפעת אפידורל. הלידה עצמה התקדמה מהר מהצפוי ותוך כלום זמן הייתי בפתיחה 10, שתי לחיצות והיא הייתה בחוץ".

View this post on Instagram

A post shared by Shir Elmaliach (@shirelmaliach)

"קודם כל, אני באמת מאחלת לידה כזאת לכל הנשים", המשיכה הדוגמנית לכתוב ופנתה לכל אלו שבחרו לא לפרגן: "ושנית, מי קבע איך אישה אחרי לידה צריכה להראות? האם מישהי שנראית טוב ומאושרת מהחוויה העוצמתית שעברה צריכה להתנצל? ממש לא. במקרה שלי, התאמנתי כל ההריון, דאגתי לאכול בריא ולשמור על אורח חיים כזה עבורי ועבור הילדה שלי. האימונים לאורך כל ההריון עשו את שלהם ברגע האמת בזמן הלחיצות"."

"נשים יקרות, אני עובדת מאוד קשה בשביל להרגיש טוב ולהיראות טוב ואם בא לי להתלבש יפה ביציאה מבית החולים או כשאני מגיעה לבית החולים ובזמן הלידה עצמה אז זה מה שיהיה ואני לא מתנצלת על מי שאני. שכל אחת תעשה מה שטוב לה ומה שעושה לה הכי נעים על הלב, במיוחד אחרי לידה".

שיר אלמליח אמא לשלושה (צילום: דנה אורפז)
צילום: דנה אורפז

כידוע, עבור אלמליח, מדובר בבת שלישית אחרי שני בנים, רפאל בן השלוש וחצי וגבריאל בן השנתיים, אותם הביאה עם בעלה לשעבר, מייקל זנזורי. רק לפני כחודש, במהלך יום העצמאות, נאלצה אלמליח להתפנות לבית החולים לאחר שחשה בצירים מוקדמים. בעקבות כך, הצוות הרפואי הנחה אותה להישאר בשמירת היריון עד ללידה.

על ההיריון היא הכריזה בדצמבר האחרון: "פעם ראשונה בחיים שלי שאני כל כך שלמה ללא שום ספקות", כתבה אז בעמוד האינסטגרם שלה.