אחרי שבצדמבר האחרון פרסמנו כי בין הדוגמניות מאיה קיי ושחר חיון עבר חתול שחור, נראה שהביף בין השתיים רק מסלים. ל-mako סלבס נודע כי שחר חיון יצאה לדייט עם לא אחר מאשר האקס של מאיה קיי. לא, לא מדובר בטל מורד אלא באקס הקודם של קיי, אמי רוזן, איתו יצאה ב-2020 והקשר ביניהם נמשך כשנתיים.

על פי מקורבים, שחר חיון ואמי רוזן יצאו למספר דייטים בחודש האחרון בניסיון לבחון את הקשר אבל הוא לא הבשיל לכדי מערכת יחסים רצינית ונגמר לפני שהתחיל. אך נראה שבין השניים עדיין יש קשר כלשהו כי הם עוקבים אחד אחרי השנייה באינסטגרם.

מאיה קיי, אמי רוזן (צילום: מתוך האינסטגרם של המצולמים, instagram)
מאיה קיי ואמי רוזן, 2021 | צילום: מתוך האינסטגרם של המצולמים, instagram

כזכור, מקורבים סיפרו לנו אז כי הריב בין הבנות ניצת בגלל פרסומים על התקרבות בין מאיה קיי לאקס של שחר, און רפאלי, התקרבות שהתבטאה בצילומי פפראצי של השניים יחד בהופעה, ומספר ימים לאחר מכן סרטונים בהם השניים נראים יחד במסיבה.

הפיצוץ בין שתי הדוגמניות קרה על סט הצילומים של טוונטי פור סבן, מותג שהן שתיהן פרזנטוריות שלו. חיון הודיעה שהיא לא מוכנה להצטלם יותר עם קיי באותו יום צילום ובשל כך חברת האופנה החליטה לפצל את צילומי הקולקציה החדשה ליומיים. עוד הוחלט שלכל אחת מהבנות יהיה צוות ביוטי וסטיילינג בנפרד, מלבד מעצב השיער.

מאיה קיי, אמי רוזן (צילום: מתוך האינסטגרם של המצולמים, instagram)
צילום: מתוך האינסטגרם של המצולמים, instagram

מאז הפרידה מרוזן, קיי הספיקה להשתתף בריאליטי "הישרדות" שם הכירה את בן זוגה לשעבר, הדוגמן טל מורד. בספטמבר האחרון השניים נפרדו אחרי יותר משנה של מערכת יחסים. בזמן הזה, חיון ניהלה קשר עם און רפאלי במשך שנה והשניים נפרדו במאי 2023, וכך קרה ששתי הבחורות הלוהטות במדינה רווקות בו זמנית. נמשיך לעדכן בהתפתחויות.

מטעמה של שחר חיון נמסר: "מדובר בידיד טוב".

מטעמה של מאיה קיי בחרו שלא להגיב לדברים.