היום (א') בשעות הצהריים צפוי להתקבל גזר דינה של ציפי רפאלי, שככל הנראה תכנס למאסר מיד לאחר ראש השנה ותרצה את עונשה בכלא "נווה תרצה". "היא רוצה לסיים את זה כבר ושזה יהיה מאחוריה, היא עברה תקופה קשה ושילמה מחיר כבד מאד מאז התפוצצה הפרשה", סיפר מוקדם יותר הבוקר ל-mako מקורב לציפי.

כזכור, רפאלי (65) ובתה בר הורשעו בהעלמות מס של 34 מיליון שקלים. על פי הסדר הטיעון יוטל קנס כספי על כל אחת מהן בסכום של 2.5 מיליון שקל בנוסף לשמונה מיליון שקל שכבר שולמו לקופת המדינה. כמו כן, בר תרצה תשעה חודשי מאסר בעבודות שירות.

לכל אורך תקופת המשפט השתיים נמנעו מלדבר על כך בכלי התקשורת כשנשאלו על הנושא. במסגרת צילומי קמפיין חדש ל"קרולינה למקה", התראיינו ב"חדשות הבוקר" בר רפאלי ואסי עזר שבילו בסט הצילומים. גם היום, על אף שהפרשה הגיעה לסיומה, בר מתחמקת מלדבר על כך.

בר רפאלי, אסי עזר (צילום: שוקה כהן, יחסי ציבור)
התחמקה. בר רפאלי ואסי עזר | צילום: שוקה כהן, יחסי ציבור

כשנשאלה בר עד כמה היה מורכב עבורה לשמור על שגרה בצל ענייני המשפט והתפשטות הקורונה, היא סיפרה כי: "לקום בלילה, להכין בוקר, צהריים, ערב... הייתי עסוקה בלשטוף, להחליף מצעים, לדאוג לתינוק קטן, לבנות ולבעלי. זה היה טירוף. היה מאוד מאוד מאתגר. למרות שידעתי את זה קודם זה היה מדהים לראות איך בעלי הוא האבא המושלם".

בר, בפעם הקודמת שדיברנו פחות רצית לדבר על האירוע המשפטי. עכשיו זה מאחוריכם, יש תובנות כרגע?

"אני עדיין באותו מקום, אני לא יכולה לדבר על זה".