אחרי חודשים של ציפייה והריון פוטוגני במיוחד, דניאל גרינברג ילדה את בתה הראשונה. כזכור, דניאל הודיעה על ההריון המרגש בפוסט שפרסמה בעמוד האינסטגרם שלה – שבוע בלבד לפני שעמדה מתחת לחופה עם בן הזוג - אייל גולן, וכעת השניים קיבלו לעולם את הבייבי המשותפת הראשונה.

View this post on Instagram

אישתי היפה והיקרה. אני רוצה להגיד לך תודה על המתנה המושלמת שנתת לי הלילה.אני מוקסם מהחוזק שלך. כל צוות המילדות פשוט מוקסמים ממך ולא סתם. היית גיבורה אמיתית ועברת את זה כמו גדולה.מאחל לנו שנגדל אותה בנחת ואהבה. אוהב אותך יפה שלי ❤️ @danielgreenbergolan

A post shared by Eyal Golan (@eyalgolan1) on

עשרה ימים אחרי שהכריזה על ההריון המרגש, אייל (49) ודניאל (26) נישאו בטקס מפואר במלון "דיוויד אינטרקונטיננטל" שבתל אביב. באירוע היו אמורים להיות יותר מאלף אורחים, אך 24 שעות לפני יום החתונה הוחלט לאסור על קיום אירועים המכילים יותר ממאה אנשים בשל התפשטות נגיף הקורונה בישראל, והשניים נישאו בטקס מצומצם בנוכחות חברים קרובים ומשפחה בלבד.

אייל גולן ודניאל גרינברג, חתונה (צילום: אביב חופי)
הודיעו על ההריון רגע לפני החתונה. אייל גולן ודניאל גרינברג | צילום: אביב חופי

אייל ודניאל השיקו את מערכת היחסים שלהם בדצמבר 2018, זמן קצר אחרי שדניאל יצאה מבית "האח הגדול". עשרה חודשים מאוחר יותר אייל כרע ברך והציע נישואים לבת הזוג במסעדה יוקרתית בקפריסין, הצעה שתועדה על ידי נוכחים רבים במקום. כעת, אחרי ספק-משברים שעברו לאורך ההריון, השניים קיבלו לעולם את בתם הראשונה. שיהיה במזל!