אחרי אינספור שמועות, הבוקר (ד') נודע שיהודה לוי ושלומית מלכה נפרדו. השניים תחזקו זוגיות יציבה בשש השנים האחרונות, ולפני ארבע שנים נישאו באירוע מאוהב ומרגש. מאז השניים חיים יחד בדירתם שבתל אביב, ולאחרונה העלו את החשש של המעריצים כי היחסים הגיעו לסופם. כעת מסתבר שהשניים הודיעו לקרובים שלהם על פרידה.

שלומית (27) מעבירה את הימים האחרונים בחופשה פוטוגנית מעבר לים, ויהודה (41) לא היה נוכח ברשתות החברתיות. לאחרונה סיפרנו לכם שלמרות השמועות, תפסנו את הזוג המאוהב יחד כשהם נראים בזוגיות טובה ויציבה, אבל כמו שזה נראה כרגע גם היא הגיעה לסופה - והשניים החליטו להפריד כוחות.

יהודה לוי, שלומית מלכה (צילום: פול סגל)
ככה תפסנו אותם בחודש ספטמבר. יהודה לוי ושלומית מלכה | צילום: פול סגל

יהודה לוי ושלומית מלכה הכירו בשנת 2015, שנתיים אחרי הפרידה הסופית של יהודה מהאקסית המיתולוגית, נינט טייב. השניים התחילו לצאת כששלומית הייתה בת 21 בלבד ויהודה בן 35, וכבר ברגע שהכירו היה ברור שהם רציניים מתמיד. מאז הם פרסמו זוגיות מאוהבת בעמודי האינסטגרם שלהם, עד שלפני מספר חודשים יהודה נעלם מעמוד האינסטגרם של שלומית - והשמועות התחילו. התמונה האחרונה ששלומית פרסמה בה יהודה מופיע הייתה במרץ 2020, והתמונה האחרונה שיהודה העלה של בת זוגו הייתה במאי 2019.

כשנה אחרי שנישאו, שלומית מלכה בת ה-22 סיפרה בראיון: "לא חשבתי שאתחתן בגיל צעיר". שלומית, שיצאה בעבר עם השחקן עומר דרור, סיפרה שהיא רואה ילדים בעתיד שלה ושל יהודה. "הרבה אמרו לי שהשנה הראשונה של הנישואים זו השנה הכי קשה, וזה ממש לא נכון", היא סיפרה. "אם היו שואלים אותי לפני שהכרתי את יהודה אם הייתי מוכנה להתחתן - הייתי אומרת שממש לא. הכי לא חשבתי שאני אתחתן בגיל צעיר, אבל הנה, מצאתי אהבה מדהימה ובשלה, וככה זה גם עם ילדים. היום אני יכולה להגיד שאני כן מוכנה לזה".