השבוע הזה היה ללא ספק השבוע של שלומית מלכה. כידוע, היא נבחרה להיות הפרזנטורית העולמית ומובילת הקמפיין של הפרזנטורית של המותג רוברטו קוואלי ולפני ימים ספורים נערכה השקה יוקרתית, לשם הגיעה מלכה כשהיא מלווה בבן זוגה, יהודה לוי.

בחודש מאי 2017, כזכור, מלכה נישאה ללוי בחתונה ענקית שהפיקו השניים בדרום הארץ. חודשים ספורים לאחר מכן היא עברה תאונת דרכים כשנפלה מהקורקינט החשמלי שלה בשדרות רוטשילד בת"א ופונתה לטיפול נמרץ בביה"ח "איכילוב".

""אני רואה את התאונה כאירוע מאוד חיובי ומכונן בחיים שלי", אומרת מלכה בכתבה שתשודר הערב (ה') בתכנית "אנשים" בקשת 12, "אני חושבת שזה אחד הדברים הטובים שקרו לי בחיים. זה נתן לי לעשות משהו באמת באמת משמעותי מהמקום שלי ועם המעמד שלי".

The illusion of the self(ie)

A post shared by Shlomit Malka Levi (@shlomitmalka) on

ומה בנוגע לילדים עם יהודה? ובכן, נראה שהיום בו השניים יכריזו על הריון לא רחוק. "הרבה אמרו לי שהשנה הראשונה של הנישואים זו השנה הכי קשה וזה ממש לא נכון. אם היו שואלים אותי לפני שהכרתי את יהודה אם הייתי מוכנה להתחתן - הייתי אומרת שממש לא. הכי לא חשבתי שאני אתחתן בגיל צעיר, אבל הנה, מצאתי אהבה מדהימה ובשלה, וככה זה גם עם ילדים. היום אני יכולה להגיד שאני כן מוכנה לזה".

"אני באמת מאמינה שילדים מביאים איתם שפע, ברכה ומזל", מוסיפה מלכה, "אני לא רואה את זה כמכשול בדרך - אני רואה את זה כבוסט".

Good night✨ #calviforniabash

A post shared by Shlomit Malka Levi (@shlomitmalka) on