כוכבת הילדים מיכל הקטנה עשתה היום (ראשון) קעקוע משותף עם בתה בת ה-14, יולי - והרשת גועשת. מיכל קעקעה את שמה של בתה באנגלית, ואילו בתה קעקעה את חתימתה של אמה בעברית. תמונה משותפת של השתיים עלתה בעמוד האינסטגרם של אליאב אוזן, שקעקע אותן, ואינספור תגובות עלו בנושא - בעד ונגד. 

הקעקוע המשותף של מיכל הקטנה ובתה (צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של אליאב אוזן, instagram)
צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של אליאב אוזן, instagram

"ילדה בת 14? למה? אלוהים", הגיבה אחת הגולשות, ואחרת כתבה: "למה שילדה בת 13 וחצי תעשה קעקוע? העולם נדפק סופית". אחרים קראו להפסיק לבקר את מיכל ולתת לה להחליט מה טוב בשביל הבת שלה - ותמכו ברצון בתה לעשות קעקוע. 

לא עבר זמן מה ובתה בת ה-14 של מיכל החליטה להגיב: "היי, אני יולי, והחלטתי להגיב על הכאוס החברתי שקורה עכשיו באינטרנט", כתבה, "אני יודעת שאני רק ילדה בת 14 אבל החלום שלי היה לעשות קעקוע שייצג את מי שאני ואת הדבר הכי יקר לי, את ההשראה שלי - שזו אמא שלי, וזו הסיבה שעשיתי את זה. אנחנו יודעים שזה ייצור כאוס ושקעקוע הוא דבר שהוא לכל החיים, אבל אמרתי לעצמי ולאמא שלי שאני שלה לכל החיים. זה משהו שאתם או אף אחד לא יכול לשנות. אני יצירת המופת שלה, וזה מצדיק שיהיה לה קרדיט עליי". 

התגובה של בתה של מיכל הקטנה
התגובה של בתה של מיכל הקטנה

גם אליאב אוזן, שקעקע את השתיים, החליט להעלות פוסט בעמוד האינסטגרם שלו וכתב: "היי לכם שוב עברייני מקלדת, אז הפעם זה לא עוסק בי אלא בחברה ממש טובה שלי, שחוץ מלהיות המקעקע שלה אני חבר קרוב של האישה והאמא המושלמת הזאת. ב-2021 לעשות קעקוע זה מקובל ומיינסטרים, ולא סממן או אינדיקציה לבעיות כלשהן, במשפחה או בכלל".

"אני מכיר את המשפחה הזאת מקרוב ולעומק", המשיך אוזן, "ואני מאחל לכל ילדה אמא דואגת, אכפתית ומעורבת כמו מיכל, ולכל אמא אני מאחל להצליח לשלב ככה משפחה וקריירה מצליחה. הכבוד, האהבה והקשר המיוחד בין מיכל ויולי, היה כל כך מורגש בחדר בסיטואציה הכל כך יפה ומרגשת הזו, אז איך לעזאזל מנסים להפוך דבר טהור לכל כך מזוהם? שנייה לפני שאתם יורים את התגובה או האייטם, תזכרו שיש נשמה מאחורי זה והפעם זאת מיכל הקטנה, שכולנו אוהבים".

View this post on Instagram

A post shared by Eliav Tattoo אליאב קעקועים (@eliavtattoo)

כאמור, זו לא הפעם הראשונה שמיכל הקטנה סופגת ביקורת ברשת. שבע שעות בלבד אחרי שילדה את בתה השישית, כוכבת הילדים עלתה על סקיני ג'ינס ויצאה לחגיגות יום ההולדת של חמותה במסעדת "קנטינה" - מה שהוביל לאינספור הרמות גבה ותגובות. מיכל לא נשארה חייבת והגיבה: "קיבלתי אישור מהרופא. שכל אחת תעשה מה שבא לה ומה שמרגיש לה".

מיכל הקטנה מסרה בתגובה: "זר לא יבין את החיבור בינינו, חיבור של אמא ובת ללא כל שפיטה או ביקורתיות. חיבור עצום, כנה, פתוח ומעצים, בוגר ומלמד, חיבור של פעם בחיים. ועתה חתום על גופנו לכל החיים, אני שלה והיא שלי. וזה הכי מרגש אותי בעולם שזה היה רעיון שלה".