עוד חוזר הניגון? מיכל הקטנה הביאה בסוף השבוע האחרון את בתה השישית לעולם - אחרי תשעה חודשי הריון פעילים ופוטוגניים במיוחד. גם הפעם, כמו בלידה החמישית, מיכל יצאה שעות ספורות אחרי הלידה לארוחת ערב במסעדה תל אביבית עם בעלה ובני משפחתו.

גם, הפעם, כפי שהיא כבר מורגלת היטב, התגובות לא איחרו לבוא. וכמו בפעם הקודמת, הרשת געשה וביקרה את ההחלטה שלה. גולשות שאלו ותקפו, למה לה לצאת לבילוי כל כך מוקדם? לשם מה היא עושה זאת? ואיזה מסר היא מעביר לנשים אחרות?

מיכל הקטנה משתחררת מבית החולים (צילום: צ'ינו )
צילום: צ'ינו

כפי שאנחנו כבר מכירים ויודעים, מיכל לא באמת סופרת את הביקורות ואת מה שאומרים עליה ומגיבה לא מעט כשיש סערות סביבה. כך גם הפעם, מיכל ובעלה ניר ויצמן יכלו פשוט שלא לשתף את הבילוי שלהם במסעדה ולבחור במקום פחות פומבי, אבל הם גם בילו באחת המסעדות ההומות בתל אביב וגם דאגו לשתף ברשתות החברתיות שלהם.

מיכל הקטנה ילדה (צילום: instagram)
צילום: instagram

בתגובה שהעניקה ל- mako סלבס הסבירה מיכל: "היתה לי לידה מהאגדות. מיילדת מדהימה, דולה נדירה ובעל מושלם!" מהרגע שנכנסתי ללידה תוך 20 דקות הנסיכה הגיעה לעולם ישר הנקתי כמו שאני אוהבת…. ברור שהרגשתי טוב ואפילו קיבלתי אישור מהרופא. שכל אחת תעשה מה שבא לה ומה שמרגיש לה!".