לפני ימים ספורים היינו הראשונים לספר לכם על היחסים המתוחים בין נועה קירל לאלה לי. כוכבת הפופ בת ה-19 וכוכבת הפופ בת ה-17 הן לא בדיוק החברות הכי טובות או ימהרו לשתף פעולה, כשמקורבים מספרים שהמצב נובע בעיקר מכיוונה של נועה. "היא לא עוקבת אחרי אלה לי באינסטגרם ביודעין ובמכוון ולא מסתירה את התחושות שלה כלפי אלה לי בפני הקרובים אליה", סיפר לנו מקורב, "אנחנו יודעים שנועה לא מוכנה להופיע במקומות בהם אלה לי מופיעה".

אם תהיתם, בשבוע האחרון פרסמה אלה לי סטורי עם מרגי, אותו הוא לא שיתף אצלו ואחרי שאלה לי עקבה אחרי נועה במשך תקופה - היא הסירה עוקב. נועה לא עקבה אחריה מעולם, וכשהיינו איתה בהשקת  קולקציית משקפיים שהיא עיצבה ל"סופר-פארם אופטיק", היא ניסתה להסביר מדוע: "היא עקבה אחרי? לי יש אנשים שמנהלים לי את האינסטגרם, אני פחות מתעסקת בזה. אני צריכה עזרה ברשתות החברתיות, אני בקושי באינסטגרם ואני לא מתרכזת בעוקבים ורשתות חברתיות, כמעט ואין לי זמן לזה".

אז מה הסיפור עם אלה לי?

"אין שום סיפור. כל שני וחמישי מדביקים לי סכסוך עם מישהי אחרת, אני קוראת את זה וצוחקת. זה פחות מעניין כי זה פשוט לא אמיתי".

תהיה אפשרות לראות את שתיכן על אותה במה?

אני מקווה שיחזרו ההופעות קודם ואז נדבר על זה".

למרות כל זאת, הדבר האחרון שכנראה מעסיק את קירל בימים אלה זה הנושא הזה, בעיקר כי בדיוק השבוע פורסם כי היא בדרך לככב בסרט חדש בהוליווד. "אני מאוד מאוד מתרגשת", היא סיפרה לנו. "זו הגשמת חלום, אחד הדברים הגדולים שקרו לי בחיים. היה רעיון לפיתוח סרט, אני לא יכולה לפרט יותר מדי כי אני חתומה על סודיות, אבל זה רעיון מאוד מגניב ועשינו פגישות עם המון מפיקים. חברנו לאריק פייב, שהוא מפיק זוכה אוסקר ועשה את 'סטפ אפ'. אני עדיין מעכלת שזה קורה. אני שומרת את זה כבר מה חודשים טובים בסוד".

נועה קירל (צילום: מיכל חלבין, יחסי ציבור)
צילום: מיכל חלבין, יחסי ציבור
נועה קירל (צילום: מיכל חלבין, יחסי ציבור)
צילום: מיכל חלבין, יחסי ציבור