בתחילת השבוע (א') סיפרנו לכם על הדרמה החדשה בבית משפחת נרקיס, עם ריב קולני ודרמטי בין ליאור לאשתו, ספיר. השניים התארחו במסיבת בריכה עם עשרות משתתפים, כאשר לפתע מריבה קולנית התפתחה בין השניים, ספיר השליכה לבריכה חפץ יקר ערך - וכולם התפזרו. כעת נראה שהמריבה לא הייתה הקש האחרון, והשניים ממשיכים להדאיג את המעריצים.

אחרי המריבה הקולנית השניים עשו לזה לזו את הצעד הדרמטי בעולם הבידור - הסרת עוקב. רגעים אחרי הדרמה ליאור הסיר עוקב מאשתו, ותוך שעות גם היא הפסיקה לעקוב אחרי אב ילדיה. למרות שמקורבים הבהירו כי הדרמה מאחוריהם והתעקשו כי הזוג יישרו את ההדורים, עד לרגע זה ספיר וליאור לא עוקבים אחד אחרי השניה - ואתם כבר יודעים לבד (וגם הם) מה המשמעות.

ספיר נרקיס בים (צילום: פרטי)
שומרת על חיוך. ספיר נרקיס | צילום: פרטי
ספיר נרקיס בים (צילום: פרטי)
מים מים מים. ספיר נרקיס והבת | צילום: פרטי

בזמן שהרבה סימני שאלה אופפים את הזוג, ספיר צולמה אתמול (ד') בחוף הים באשדוד כשהיא מבלה עם ילדיה בעוד יום שגרתי של חופש גדול. ליאור?, אם תהיתם, לא היה בסביבה. יכול להיות שגם במקרה הזה נרקיס היה בענייני עבודה וספיר העבירה עוד יום של חופש עם הילדים, ועדיין, הנוכחים בחוף שמו לב שספיר מבלה לבדה, וחלקם אפילו בחרו לתעד עבורנו את הרגע. הבילוי בחוף יחד עם הסרות העוקב גורמים לרבים בסביבתם לחשוש שהקרע - עדיין שם. מה יהיה מפה? רק הזמן יגיד.

ספיר וליאור נרקיס (צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של ספיר נרקיס)
יתגברו על המשבר? ספיר וליאור נרקיס | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של ספיר נרקיס