בשבוע שעבר סיפרנו לכם על כך שליאור נרקיס ובת זוגו, ספיר, הסירו עוקב אחד מהשנייה באינסטגרם. זמן קצר אחרי עליית האייטם, השניים חזרו לעקוב זה אחר זו - אך בעידן הרשתות החברתיות קשה להסתיר את מה שקורה בחיים ואין ספק שזה משקף דבר או שניים על המציאות.

אמנם ליאור וספיר מיהרו להסביר לנו כי: "הסרת העוקב הייתה בסך הכל תקלה טכנית", אך מקורב לשניים שופך אור על מה שקורה ביניהם. "לא מדובר בתקלה, הסרת העוקב נעשתה בכוונה ובידיעה מלאה. הם לא חשבו עד הסוף על המשמעות ועל זה שמישהו ישים לב וזה יצא החוצה. הם הסירו עוקב כי הם פעלו בלהט הרגע".

ליאור נרקיס
זוג יציב שנקלע למשבר. ליאור וספיר נרקיס | צילום: אביב חופי

מקורבים לליאור וספיר מבהירים כי אכן קיים משבר במערכת היחסים שנמשך גם בימים אלה בגלל משהו אישי שקרה בתוך הבית. "הם עברו תקופה לא קלה במערכת היחסים ועד היום הם עוד לא הצליחו ליישר את ההדורים לגמרי, אבל הם ממש מנסים לסדר את מה שנהרס ולעשות שלום בית", מספר מקורב אחר.

כמו שזה נראה כרגע, המשבר הלא פשוט שהם עוברים עשוי להיפתר ואותם מקורבים מבהירים כי השניים מאוד אוהבים אחד את השנייה ואחרי כל כך הרבה שנים יחד וילדים משותפים - ליאור וספיר לא ממהרים לפרק את החבילה. "קשה לי להאמין שליאור וספיר יפרדו, אבל אין ספק שהמשבר הזה הוא יותר מעוד ריב שגרתי של בני זוג וכדי לעבור אותו הם יצטרכו להתאמץ ולהשתדל", מוסיף המקורב.

ליאור וספיר נרקיס
צילום: ג'קי יעקב

ליאור וספיר, כידוע, הם אחד מהזוגות הכי יציבים בתעשיית הבידור. לשניים יש שלושה ילדים משותפים והם נשואים למעלה מעשור. הם תמיד נזהרו שלא לחשוף יותר מדי את הקשר שלהם בפני כלי התקשורת ובנו בית שקט ונטול דרמות.

עופר מנחם, מנהל יחסי הציבור של ליאור נרקיס, מסר בשם בני הזוג: "כמו כל זוג נשוי, לפעמים ישנן מחלוקות ואי הסכמה. 'המשבר' כבר מזמן מאחוריהם".