זה היה באמצע הקיץ, האוויר היה מגעיל, הוא רכב על הרייטינג, לה היה מבט תמים. קולטים שרק בשנה שעברה נכנסו לחיינו פליטי "האח הגדול", דנית גרינברג ואליאב אוזן?

כולנו זוכרים (אלוהים יודע שניסינו להדחיק) איך זה התחיל: פלירטוט שלה איתו, פלירטוט שלו עם אנה, כמה שכשוכים בבריכה והופ, יש לנו רומן על גבול הסאדו-מאזו (בקטע נפשי, כאילו).

מאז נכנסה לבית נופר מור והרומן התחלף במהרה בצעקות, דמעות והרבה מאוד מסקרה מרוחה עד שהגיעה הברית של יאן גולן והקפיצה את רמת הטראש לגבהים חדשים כשהשניים חזרו זה לזרועות זו.

עוד ב-mako סלבס:

היו לא מעט מתנגדים לאהבה הזאת: ההורים של דנית, החברות של דנית, אנשים בעלי תודעה פמיניסטית, אנשים בעלי תודעה חברתית וסתם אנשים בעלי תודעה, למען השם. אבל אם זה לא היה ברור קודם, שום דבר לא עוצר את דנית ואליאב. אפילו לא העובדה שהם שיחקו בחתן-כלה הרבה לפני הרגע האמיתי.

ההצעה קרתה במהלך החופשה שלהם במיקונוס, אז אוזן שתה מיץ אומץ (או סתם אוזו) וכרע ברך כדי לשאול את השאלה. כמו שכולנו מכירים את דנית, היא בטח פרצה בבכי, קרסה בהתמוטטות עצבים, הסכימה ואמרה כן.

אז למרות שהזוגיות שלהם כבר נשאה את הפרי הכי מתוק שהכרנו - קמפיין הקאלט שלהם להייר סנטר - לפניהם יש עוד כניסה לדירה חדשה ואולי גם תכניות לכמה בייביז בעתיד. אנחנו לא יודעים מה אתכם, אבל אנחנו היינו מוותרים עכשיו על כליה, ריאה וגם כבד כדי לראות את הפנים של ההורים של דנית.

דנית ואליאב חתונה (צילום: אביב חופי)
רגע, איפה השפתיים? פספסתי שנייה. עין הרע | צילום: אביב חופי
דנית ואליאב (צילום: אביב חופי)
ברור לכם שנצטרך לעבור שיעור סטיילינג לפני החופה כן? | צילום: אביב חופי
משולש האהבה מגיע לנקודת רתיחה (תמונת AVI: אורטל דהן, שידורי קשת)
גם את הפרצוף של נופר מור לא היינו מתנגדים לראות עכשיו | תמונת AVI: אורטל דהן, שידורי קשת
אין תמונה
גוש, ריגשת בטירוף
_OBJ _OBJ

mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +