יממה אחרי שחשפנו כאן לראשונה כי הטופ מודל בר רפאלי, ואיש העסקים ויו"ר קבוצת נטו, עדי עזרא, החליטו להתחתן, החלטנו להביא לכם את הפרטים על כל מה שקרה מהרגע שבו נפלה הפצצה.

בזמן שהאתרים בעולם והרשתות החברתיות געשו מהבשורה, רפאלי הייתה על סט הצילומים של המותג קרולינה למקה, לו היא מדגמנת ובו היא שותפה, שם הטלפונים המברכים אותה לא פסקו מלהגיע.

כצפוי, היא שמרה על פאסון בעניין ולא שיתפה מדי פעולה עם הסערה סביבה. באותו הזמן כל אותן "נשמות טובות" שלא אוהדות את הקשר בין השניים, פעלו נמרצות כדי להכחיש את הדברים. 

עוד ב-mako סלבס:

"זה היה ברור שזה מה שיקרה, אנשים מסוימים לא רוצים לראות אותם ביחד ובטח שלא מתחתנים, אז הם עושים הכל כדי להרוס את השמחה, אבל כלום לא יעזור, אחרי הצהרת הכוונות תבוא החתונה הגדולה", אמר מקורב לזוג. 

כל זה מחזיר אותנו לימי מיק ג'אגר, אז אותן "נשמות" דאגו להפיץ מידע לפיו עזרא התנהג בצורה לא נעימה וברוטאלית לבר. על פי אותם פרסומים, העניין גרם לפיצוץ בין הזוג ואף לפרידה.

מאידך, אלו שדווקא שמחים בשמחתם של הזוג, דאגו לטהר את האווירה העכורה שנוצרה בכפייה. הגרסה השנייה לאירוע, אותה קראתם כאן, הבהירה בדיוק כמה רחוקה תיאוריית מיק ג'אגר מן המציאות. "היה ויכוח בין זוג, כמו בין כל זוג. זה רק אותן 'נשמות טובות' שרצו להפריד ביניהם". מיותר לציין שהנזק לשמו הטוב של עזרא כבר נגרם.

בינתיים, בסביבתם הקרובה ביותר של הזוג סיפרו כי השמחה רבה בין החברים הקרובים, ולמרות שחבריהם הטובים סרבו להגיב לעניין ולשתף פעולה לאור בקשתו של הזוג, סיפרו כי "הם רוצים לשמור את העניין בסוד, הם לא מתכוונים לשתף אף אחד בעניין, פרט לחבריהם הטובים ביותר. זה לא עניין של אף אחד. הדבר היחיד שאפשר להגיד פה, הוא שבר זכתה, כי גבר כמו עדי היא לא הייתה מוצאת בחיים. אחרת לא הייתה מסכימה להתחתן איתו".

בעוד כמה שעות צפויה בר להצטלם ליום צילומים נוסף של המותג לצדו של מתמודד המירוץ למיליון, אוריאל יקותיאל, שם סביר שתישאל על עניין החתונה, מקורבים אליה טוענים כי שם היא תדבר על העניין בחיוב אולם מהיכרותנו עם הדיסקרטיות של רפאלי בנוגע לחייה האישיים, אין לדעת אם תאשר או תכחיש.

בר רפאלי (צילום: מתוך האינסטגרם של izsak)
תאמינו או לא, זה לגמרי קורה | צילום: מתוך האינסטגרם של izsak
בר רפאלי
גם זה נקרא שהוא תפס לה את היד? בר ועדי הכי צמודים
_OBJ

mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +