יש לנו רעיון לשידוך מהמם, אבל אתם צריכים לשמור על ראש פתוח, כי זה מקורי וצריך להתרגל לזה שנייה. סבבה? אתם מוכנים? כי זה ממש יכול לעבוד לדעתנו. אוקיי, אז נופר מור ואליאב אוזן

כן היינו סרקסטיים, סליחה באמת. אנחנו מניחים שזו פשוט הדרך שלנו להוציא קיטור על מערכת היחסים הקורית-לא קורית (אבל תמיד מוכחשת) של השניים. למה נזכרנו בה? כי אתמול קיבלנו פרק חדש בסאגה. בערך.

מה שקרה זה שנופר ואליאב הגיעו אתמול למועדון "המגדלנה" בתל אביב כדי לפרגן לחברם לבית האח הגדול, אחי נתן, בהשקת הסינגל החדש שלו. על אף שזה נשמע פשוט ושגרתי, גם הפעם היו מתח באוויר ומסרים כפולים.

עוד ב-mako סלבס:

והאשמה היא לא באובססיה שלנו לראות זוגות חדשים - לפחות לא הפעם, כי על זוגיות מוצהרת בין השניים כבר ויתרנו. העניין נבע מזה שאליאב ונופר הקפידו שוב לשמור על מרחק על אף ששהו באותו מקום - באופן כל כך קיצוני שבהפוך על הפוך משך את תשומת הלב שהשניים כנראה ניסו להמנע ממנה.

מור הייתה הראשונה להגיע בחברת חברים, וקצת יותר מחצי שעה אחר כך הגיע אוזן עם חברים משלו. זה לא רק שהשניים הקפידו לא להראות ביחד, הם גם לא ניהלו שום קשר אחד עם השנייה. אנחנו לא מבינים למה ככה.

אז שאלנו, ומקורבים מספרים כי לאחר שהצלמים הלכו לדרכם, השניים ישבו לשוחח במשך כשעה וחצי לבד. אנחנו לא יודעים מה בדיוק נאמר שם, אבל אנחנו מקווים, בשבילם, שהשיחה הזו כללה כמה החלטות.

אחי נתן (צילום: אלברט ללמייב ​)
לבד לבד, שלא נחשוד בכלום | צילום: אלברט ללמייב ​
אחי נתן (צילום: אלברט ללמייב ​)
שומרים על מרחק בטחון | צילום: אלברט ללמייב ​
אחי נתן (צילום: אלברט ללמייב ​)
אולי בכלל דורון מירן העביר מסרים? | צילום: אלברט ללמייב ​
_OBJ

mako סלבס בפייסבוק,  בטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +