חצי שנה עברה מאז שמירי שילון הייתה מעורבת בפרשייה אלימה עם בן זוגה, הזמר לשעבר, שאול צירלין. העימות בין השניים הסתכם בהגשת תלונה במשטרה על תקיפה פיזית כנגד בן זוגה.

למי שלא בקיא בפרטים, חודשים ספורים אחרי שמירי ודן שילון התגרשו, החלה מירי לצאת עם צירלין וזמן קצר אחרי הוא אף עבר להתגורר עמה בביתה בזכרון יעקב. המקרה המדובר התרחש בביתם, כאשר באחת מן המריבות, הזמר תקף אותה ואיים עליה כי יפגע בה.

התקרית האלימה לא הייתה הראשונה בהיסטוריה הזוגית של השניים. שילון העידה בזמנו על מריבות עבר כאשר הזוג התווכח וצירלין נטל סכין מטבח ואיים עליה.

כעת אנו נחשפים ליחסים האלימים של שילון עם בן זוגה דרך עיניה של בתה, עדי, המחוברת שהספיקה כבר להיקשר בשערורייה רק בשבוע שעבר כאשר חשפנו בפניכם את הרומן שניהלה עם גבר נשוי.

בפרק של הסדרה שישודר הערב בהוט, שילון מוזעקת על ידי אמה להגיע בדחיפות לבית מגוריה, כאשר זו ביקשה מבן זוגה לעזוב את הבית ובן הזוג האלים, לטענתה, "איבד את השליטה".

שילון נכנסה לרכבה בבהלה כאשר במקביל היא מטלפנת לאימה. כשהמשיבון הסלולרי עונה, שילון מבינה כי הרוחות התלהטו עוד יותר ומחייגת למשטרה. בשיחת הטלפון שהיא מנהלת עם פקידת המשטרה, היא זוכה ליחס אדיש, מבלבל, המקשה עליה בשאלות הבהרה ארוכות ומסורבלות.

שילון נגררת דקות ארוכות על הקו ורק לבסוף מצליחה לשלוח ניידת לבית אמה. לשמחתה, בניסיון הטלפון השני שלה אליה, אמה עונה ונכנסת ללחץ רב כאשר היא שומעת כי ניידת משטרה נמצאת בדרכה אליה.

האם, המתחבאת באותן הדקות אצל השכנים, דורשת מעדי לבטל את שליחת הניידת בלחץ רב. הבת הלחוצה מתקשרת בזריזות למשטרה כדי לבטל את הנעשה וזוכה, שוב, ליחס תוקפני ומאשים.

לפניכם ההצצה לרגעים המלחיצים שעברו על עדי כאשר כל התקרית התרחשה. יתרה מכך, אי אפשר להתעלם מהתסכול העמוק שחשה שילון לנוכח הטיפול של המשטרה במקרה שלה. לשמחתנו, נכון לרגע זה, הדברים לא הסלימו למצב חמור יותר.

עד לשעת פרסום הכתבה, ממשטרת תל אביב טרם נמסרה תגובה בנושא.

עדי שילון (צילום: אביב חופי)
אחרי היום ההוא, היא כבר פחות מחויכת | צילום: אביב חופי
אין תמונה
בלב הסערה. מירי שילון

mako סלבס בפייסבוק,  בטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +