לא יודעים איך זה קרה, אבל רק בעוד שבועיים יגיע הרגע הגדול של ציון ברוך ויאנה יוסף, שיצעדו סוף סוך מתחת לחופה, אל מול 600 מוזמנים שאנחנו לא יכולים לתאר את גודל הקנאה שלנו בהם.

אחרי שסימנו וי על כל הפרטים הכי מסקרנים - תאריך, מקום, שמלה, הטעימות לאירוע ועוד, הגיעה השעה של השניים לסמן וי בעצמם על המטלה הכי מעיקה ומתבקשת - סבב חלוקת ההזמנות.

בין מדידות כאלו ואחרות לבין חגיגות יום הולדתה ה-26 של יאנה, השניים יצאו, לעיתים בנפרד ולעיתים גם יחד, לחלק את ההזמנות ברחבי תל אביב.

עוד ב-mako סלבס:

כך תפסנו את ציון באחד הימים האחרונים כשהוא מסתובב באיזור דיזנגוף ומחלק את ההזמנה לאירוע הכי מרגש שנראה מאז החתונינה. חשבנו ללכת ולחטוף לו אחת מהיד אבל אז עלה לנו רעיון טוב יותר לראש.

מהו הרעיון, תשאלו? ובכן, הבאת תיעוד של פיסת הנייר המבוקשת היישר לעיניכם. אז אחרי כל הברברת הוירטואלית הזאת, קבלו את ההזמנה של ציון ויאנה. אז מה דעתכם - הזמנה ראויה לזוג?

אז אחרי כל ההקדמה הזו, קבלו את הזמנת החתונה של ציון ויאנה, מרגשת ומסקרנת לא פחות מזו שהסעירה אותנו רק לפני מספר חודשים- ההזמנה של נינט טייב ויוסי מזרחי. אז הנה לפניכם ההזמנה והצצה לברוך מעניק אותך לאחד האורחים. אנחנו אהבנו.

ציון ברוך
קלוז אפ על ההישג שלנו, דה | צילום:
ציון ברוך (צילום: ראובן שניידר )
בול האאוטפיט לחלוקת הזמנות | צילום: ראובן שניידר
ציון ברוך (צילום: ראובן שניידר )
אהבנו אבל שאתה הולך על הלוק יוסי מזרחי לחתונה | צילום: ראובן שניידר
ציון ברוך (צילום: ראובן שניידר )
סנאפ צ'ט ליאנה כי בכל זאת, דביקים | צילום: ראובן שניידר
ציון ברוך
ממי, רק כשאתה מחלק ברמלה, תשאיל בגדים משלום | צילום:
ציון ברוך (צילום: ראובן שניידר )
כי פשוט חבל על הפרצוף היפה שלך | צילום: ראובן שניידר
הזמנה ציון ויאנה
למי שרוצה לחקור את ההזמנה על בוריה
הזמנה ציון ויאנה
חושבים שאם נדפיס אותה ונשים שפם מלאכותי נצליח להתגנב פנימה?

 mako סלבס בפייסבוק,  בטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +