הנה חזית שלא צפינו: עוז זהבי נגד עיתון הארץ. הכוכב, שאמור להשתתף בקרוב בהעלאה המחודשת של המחזמר "שיער", הגיב למאמר דעה שנכתב עליו על ידי העיתונאי מורן שריר.

שריר משווה בטורו בין ציטוטים מראיון שנתן זהבי ל-ynet לקראת עליית ההצגה, לבין כאלו מראיון ל"מעריב" שנתן בזמן מבצע "צוק איתן", וטוען שברגר, דמות ההיפי אותה מגלם זהבי בהצגה, היה "מתהפך בקברו" למשמע ההצהרות האלה.

עוד ב-mako סלבס:

בתגובה זהבי לא נשאר חייב, והעלה פוסט זועם לעמוד הפייסבוק שלו. להלן הדברים: ״באמת עיתון הארץ? בואו אומר לכם מה מסתתר בראש ״היפה״ של עוז זהבי (שזו הערה מקוממת מתנשאת וצינית).

תמכתי בחיילי צה״ל בזמן מבצע צוק איתן ואינני מתחרט על זה. חלק מתפיסת עולמי היא שבזמן הלחימה החייל רוצה לקבל את גיבוי עמו, שלא ירגיש שהוא לבד במערכה. ואמירות לגבי לגיטימיות המבצע הן לא במקום בזמן הלחימה, בעיניי.תפיסה שגובשה לאחר שיחות עם חיילי הבופור להכנה לאחד מתפקידיי.

בזמן שארגון 4 האמהות הפגינו בתל אביב על היציאה מלבנון הם הרגישו שהם שם ללא סיבה ומתים כבשר תותחים. לא רציתי שחיילים ומשפחות שכולות ירגישו שחבריהם ובני משפחותיהם מתים לשווא! לידיעתכם, אפילו שלי יחימוביץ׳ גיבתה את הממשלה באותה תקופה וזו אחת שתפקידה הוא להיות אופוזיציה! 

ואם הייתה דעתי אחרת הייתי אומר אותה, אין אני מפחד מאיש. ואין שום קשר בין אמירה זו לדעותי הפוליטיות. זה עניין של כבוד הדדי".

זהבי ממשיך:

"לגבי הראיון לווינט על שיער. אין שום קשר בין הדברים שאמרתי בזמן מבצע צוק איתן לבין שיער!
באו לראיין אותנו ואני אמרתי איפה אני מוצא את החיבור האישי. ברגר היה מתהפך בקברו? שיתהפך.

אינני אנרכיסט ואין אני מתיימר להיות אחד כזה. אני אזרח שומר חוק שהוא גם שחקן שמוצא חיבור לכל דמות, בין אם הוא אנרכיסט, חייל, פושע או כל אפיון אחר. מעבר לכך, אינני שופט את הדמות על פי מה שהיא אומרת אלא על פי מה שהיא עושה. מה שאי אפשר לומר עליכם - עיתון הארץ".

את הפוסט מסיים זהבי בפנייה משועשת לעיתון:

"שני דברים לי אליכם:

1. טעיתם בניתוח שלכם על עוז זהבי ״היפה״. 
2. בואו לראות שיער :)״

לא יודעים מה אתכם, אנחנו הולכים להכין פופקורן.

עוז זהבי נגד הארץ (צילום: צילום מסך Facebook)
הפוסט של זהבי מעמוד הפייסבוק שלו | צילום: צילום מסך Facebook

mako סלבס בפייסבוק,  בטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +