אנחנו כבר לא עומדים בקצב המסחרר שתפסה הזוגיות בין דנית גרינברג לאליאב אוזן. אחרי שסיפרנו לכם ראשונים על חידוש הקשר בברית של יאן גולן, הדייט הרומנטי של השניים והטיסה לכבוד הולנטיינז - מגיע ההלם הבא.

הפעם מדובר בעליית מדרגה רצינית במיוחד בקשר, כזו שעושים רגע לפני הצעת הנישואים - מגורים משותפים. חצי שנה אחרי שיצאו מבית "האח הגדול", דנית ואליאב שוב לנים באותו הבית, רק שהפעם הוא שלהם בלבד.

לאחרונה, אחרי שבועות של זוגיות יציבה וקעקוע אחד שהבהיר בדיוק את גודל המחויבות של השניים, גרינברג ארזה את חפציה מהדירה המשותפת עם אנה בול ועברה לגור בדירה בה מתגורר אוזן בתל אביב.

מאחר שמדובר בחברות טובות ורק לאחרונה עברו להתגורר יחד, גרינברג לא נוטשת את בול בצד הכלכלי ומוסיפה לשלם על חלקה בדירה על אף כי אינה נמצאת בה עוד.

עוד ב-mako סלבס:

אמנם המשפחה של גרינברג טרם הספיקה לפגוש את בן הזוג השנוי במחלוקת אבל כמו שזה נראה עכשיו - בקרוב מאוד הם ייאלצו לקבל את אוזן בזרועות פתוחות כי נראה שהקשר הזה הולך לכיוון חתונה. כן, אתם יכולים להשאיר את הלסת שמוטה עוד קצת, זה בסדר.

בסביבתו של אוזן מאשרים את הפרטים ואילו בסביבתה של גרינברג טוענים כי טרם התקבלה החלטה רשמית בעניין המגורים המשותפים של השניים. בהתחשב בעובדה שעד לאחרונה טענו מצדה שהם "רק ידידים", אנחנו נחיה גם בלי האישור שלהם.

דנית גרינברג ואליאב אוזן (צילום: mako)
חושבים שמגיעה לנו הזמנה לחתונה | צילום: mako
דנית גרינברג ואליאב אוזן (צילום: mako)
עוד לא הצלחנו למצוא פרטנר לכפיות, הם כבר גרים יחד | צילום: mako
אליאב אוזן, דנית גרינברג (צילום: mako)
"רק ידידים", כן? | צילום: mako
_OBJ

mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +