חכם סיני אמר פעם שההבדל בין לעשות אהבה ולהזדיין הוא הקצב. או הפרטנר. או אם מה שאתם עושים זה מוסרי. לא משנה. רוב הסיכויים שהתרגלתם לעשות את הסקס שלכם פרוע ופראי, כזה שחשוב לשמוע בו את הדפיקות והצלילים ופחות לצלול לתוך המבט של מי שמולכם. בגלל שאנחנו די רומנטיים אחרי הכל, הכנו עבורכם חמש הצעות לתנוחות סקס עדינות ואינטימיות להפליא, שיגרמו לכם לזנוח את האקטים ה"פורנואים" ולהתמסר באמת למי שאיתכם.

האוהבים המשולבים

תנוחה מושלמת לסקס הרך של הבוקר. בתנוחת האוהבים המשולבים בני הזוג שוכבים על הצד כשהם כרוכים ומשולבים זה בגופו של זה. כך אתם מייצרים אינטימיות של עצלנים שאין להם כוח לזוז יותר מידי אבל רוצים להיות הכי קרובים שיש. העמיקו את האינטימיות עם נשיקות רטובות ורכות, ליטופים, חיבוקים, ליקוקים וכרבולים ממכרים זה לתוך גופו של זה. החדירה לא חייבת להיות חזקה מידי, ותאמינו לנו שתנוחת הבוקר העדינה הזו תהפוך את היום שלכם להרבה יותר טוב. טיפ שלנו: בקרו בשירותים לפני שמתחילים, וזה כולל לצחצח שיניים.

 

החץ של קופידון

מתי הרגשתם מישהו שוכב מעליכם, כשאתם יודעים שאתם באמת יכולים לספק אותו? תנוחת החץ של קופידון תאפשר לכם לעשות את זה. היא נראית כמו מיסיונרית הפוכה אבל עם ספין שובב, שמפלפל את התנוחה המוכרת והאהובה. בחץ של קופידון הגבר שוכב על גבו כשרגליו מפושקות, בעוד האישה שוכבת מעליו כאשר רגליה צמודות זו לזו. נשים, כדי להגיע לתנוחה החליקו בעדינות בין רגליו של הגבר והישענו. אתן יכולות להחזיק את עצמכן עם המרפקים ולהביט בפנים של הגבר שלכן. ההנאה מובטחת.

 

הקאו-גירל העצלנית

אם אתם זוג שאוהב לנסות דברים מעניינים, התנוחה הזו בשבילכם. הקאו-גירל ההפוכה היא תנוחה בה האישה שוכבת מעל הגבר עם הגב אליו, כשרגליה מקופלות וכפות רגליה מופנות כלפיו. היא רוכנת קדימה ומצליחה לעשות כך, ככל שהפישוק שלה יותר גדול. נשמע מאתגר? מעט. אבל המאמץ שווה כי מדובר בתנוחה שלא דורשת יותר מידי מאמץ פיזי אחרי שנכנסים אליה, היא מעניינת ומגרה ומייצרת ביניכם רמה חדשה של אינטימיות וקירבה כמו גם אורגזמות נהדרות מהחיכוך החזק לשני הצדדים.

 

הכוכבים המוצלבים

גם לכוכבים המוצלבים מעט מורכב להגיע, אבל תסמכו עלינו שזה לגמרי שווה. עד שאתם מתמקמים, אל תדברו, אל תכוונו, אל תעירו. פשוט תרגישו את הגוף שלכם ושל מי שמולכם, ותתכוונו לפיו. תקשיבו באמת אחד לשנייה. במהלך התנוחה הדבר היחיד שאתם צריכים לעשות זה להזיז את הירכיים ולהסתכל זה לזו בעיניים. אתם יכולים לתת למבטכם לרדת, להסתכל כמה טוב אתם נראים יחד ואיזה יפה החיבור בין גוף לגוף. אחר כך תרימו את העיניים ותיהנו מהאינטימיות הקוסמית שיצרתם יחד.

 

שני הלבבות

אמרנו תנוחות רומנטיות? התכוונו לתנוחת שני הלבבות. אנחנו מתרגשים רק מלראות את האיור המקסים הזה, אז דמיינו מה זה להיות כרוכים זה בזו ולהסתכל בעיניים. כדי להיכנס לתנוחה הגבר צריך לשבת ברגליים משולבות כשרגליו עוטפות את האישה, והיא מנגד עוטפת אותו ברגליה. החדירה היא לא הדבר המרכזי בתנוחה הזו, ומה שקורה מסביב יכול להיות הרבה יותר מרגש. נשיקות, מציצות וליקוקי אוזניים, כמו גם ליטוף השיער והגב, ואתם יכולים לגמור רק מלהיות כל כך קרובים ומכונסים זה בזו. את יכולה ללחוש לו דברים מלוכלים ומדליקים, אתה יכול להזכיר לה כמה היא סקסית ומטריפה, ושניכם מרגישים שאתם כבר לא יכולים לעמוד בפרץ הרגשות והתשוקה העמוקה שאתם חשים, כששני הלבבות שלכם מחוברים.

רוצים עוד?