אם אתם אנשים בוגרים שאוהבים סקס, אתם כבר יודעים לבד שלא כל אינטראקציה מינית מהנה חייבת לכלול חדירה. לפעמים מצב הרוח לא שם, ישנה מניעה רפואית כלשהי ללכת על חדירה קלאסית או שפשוט בא לנסות משהו קצת אחר ולגוון את השגרה המינית. זה לא אומר שצריך לוותר על סקס, להיפך - נצלו את ההזדמנות להתנסות בכל מיני תנוחות נעימות לא פחות. הנה חמש הצעות לסקס ללא חדירה:

1. לחיי הלחיים

בזמן שאת שוכבת על הבטן, הוא רוכב מעליך ומשפשף את איבר מינו בין לחיי הישבן שלך. השתמשו בחומר סיכה כדי להפוך את התנוחה להרבה יותר נעימה. תוך כדי שהוא מתחכך בך, הידיים שלך חופשיות לעשות כרצונן.

 

סקס ללא חדירה 1
ישבן זה כאן | צילום: סטודיו mako

2. וגם השדיים

גם אם עולם הפורנו לימד אותנו שרק נשים בעלות חזה ענק יכולות להחזיק פין בין השדיים, התנוחה הנכונה תהפוך גם את אלה שבורכו בחזה קטן לסקס לוהט. רכני מעליו כך שהשדיים נמשכים קצת למטה והצמידי אותם לאיבר המין שלו. אל תחששי להיעזר בחומר סיכה או בידיים תוך כדי, ואם את לא רוצה את האושר שלו בפנים שלך, עברי לידיים בלבד רגע לפני שהוא גומר.

 

סקס ללא חדירה 2
התנוחה תהפוך גם את אלה שבורכו בחזה קטן לסקס לוהט | צילום: סטודיו mako

3. על יבש

סקס עם בגדים לא מיועד רק לבני נוער ביישנים, הוא יכול להיות מדליק וטיזרי ולעורר רצון לעוד, שתשמרו לאחר כך. הישארי בתחתונים בלבד בזמן שהוא בתחתונים או אפילו עם מכנסיים ורכבי עליו כשהחזה שלך קרוב אליך, כך שהוא יוכל לגעת בו, לנשק אותו ולעשות בו כרצונו. החיכוך עצמו עשוי להספיק בשביל להביא אותך לאורגזמה, או במקרה הכי גרוע - לגרום לכם לרצות לקרוע אחד מהשנייה את הבגדים בפעם הבאה שתיפגשו.

 

סקס ללא חדירה 3
בלי להוריד תחתונים | צילום: סטודיו mako

4. עומדים ומעמידים

התנוחה הזו מתחילה ממש כמו חדירה בעמידה, כשאת עם הגב אליו ואוחזת ברהיט בגובה המתאים והוא מאחוריך. רק שבמקום לחדור אליך, הוא מחכך את איבר המין שלו בין הירכיים שלך. גם כאן - חומר סיכה יותר ממוזמן למסיבה וגם היד שלך.

 

סקס ללא חדירה 4
אפשר גם במטבח | צילום: סטודיו mako

5. לחובבי השחי

היי, כל אחד ומה שעושה לו את זה, אנחנו לא שופטות. אם במקרה נפלת על פרטנר שאוהב במיוחד את בית השחי שלך, נסי תנוחת 69 רק כשהאיבר שלו מתחכך מתחת לזרוע שלך (שוב - חומר סיכה הוא החבר הטוב ביותר שלכם כאן) והראש? ובכן, בדיוק איפה שהוא נמצא בתנוחת 69 קלאסית.

סקס ללא חדירה 5
לחובבי בתי השחי | צילום: סטודיו mako