אימא של דודו אהרון מדברת
לא בתמונה: פרויד | צילום: ארן חן צלמים, רדיו לב המדינה

הרווק 2

הסיפור המשוגע של השבוע שייך, ללא ספק, לדודו אהרון ואמא שלו ציפורה, שהסתכסכו על רקע בת זוגו של דודו שלא זוכה לאישור המשפחה. ציפורה החליטה לאוורר את כל העסק את אליקו, ככל הנראה סוג של דוקטור פיל בז'אנר הים תיכוני, ועשתה לה פינת "כל האמת בפרצוף" רדיופונית ומביכה. המאזינים, בתגובה, נחלקו לשניים. אלו שתקפו את החברה של דודו באינסטגרם בשלל כינויים שבטח אפשר למצוא בימים אלו בתיבת הבליינדספוט של דור רפאלי, וטוקבקיסטים שיצאו נגד האם החונקת, שהפכה לגרסה התימנית של ליביה סופרנו או סרסיי לאניסטר (איכס, סליחה).

כמובן שמדובר בנראטיב הפרימיטיבי מכולם, כזה שחשבנו שמסעיר בימינו רק סטנדאפיסטים גרועים, ובמרכזו מאבק בין כלה לחמות. מספר שאלות עולות מהפרשה: יכול להיות שזאת בעצם עונה חדשה ל"הרווק" שבאופן נדיר טובה יותר מהעונה הראשונה? או ש"הרווק" הייתה רק ההכנה לספיישל מאחורי הקלעים המוזר הזה? מעניין שגם ב"הרווק" וגם כאן, דודו אהרון בכלל לא מעניין, רק הנשים שסביבו שרבות עליו בעצמה שגורמת לך לתהות, בעצם, למה? כאילו, זה דודו אהרון, אדם עם כריזמה של עלה קייל. מי תאבק על ליבו בכזאת עיקשות מלבד אמא שלו והאישה שאוהבת אותו באמת? ולכן, עם כל הכבוד לציפורה, אם החברה של דודו מוכנה לעמוד בכאלה השפלות כנראה שהיא צריכה להישאר. לתמיד. היא האחת, זאת שניצחה את הדרקון ושדודו חייב להקים אתה בית ומשפחה. אז על משקל "דור, תסגור", אנחנו מתחילים בקמפיין החברתי החשוב באמת שילווה אותנו (אם נזכור) בתקופה הקרובה – דודו, תציע.   

תינצל? רשת
יש גרועות ממך, אך אין גרועות כמוך | צילום: חדשות 2

מגה באסה

אני מבינה את התלונות נגד מגה והזדהיתי במיוחד עם הטור המעולה של צליל אברהם בנושא, אבל מישהו חייב להביא את הצד השני של הסיפור. או השלישי. או צד חסר משמעות כלשהו של אדם מקופח שנאלץ לקנות ב-AMPM כי אין לו אוטו והכל רחוק והוא שכח להזמין משלוח, כלומר אני. כי זה, שתדעו, המערב הפרוע האמיתי. מדובר במקום, לא חשוב איזה סניף, שאפשר לרכוש בו פלפלוני טינקרבל, מלפפונים קטנים ועגבניות שרי (כי איבדתי את היכולת לצרוך ירקות בגודל נורמלי, אל תשאלו), לשלם עליהם יותר מעל שני סלטי ארומה ולגלות בבית שעל הפלפלונים יש עובש. או, נגיד, לרכוש חבילת חיתולים קטנה (במחיר של שתיים גדולות במגה) באחת בלילה, ולגלות שעשרה אנשים עומדים לפניך בתור במבט מבולבל וסופרים את הסכום המדויק, באגורות, על מנת להגיע לפחית אקסל, כשבין לקוח ללקוח הקופאית מחטאת לעצמה את הידיים באלכוג'ל.

 ויש עוד! למשל, לקחת בקבוק מים קטן ואקראי ולגלות, בקופה, שכתוב עליו "אוויאן" ושהוא עולה 17 ₪, או לאסוף לחיקך מנגו יחיד ולגלות, בקופה, שהוא עולה 18 ₪. והכי גרוע - להתלהב מזה שיש מבצע על שני בן אנד ג'ריז ולגלות שאין קרם עוגיות ולקוות שאף אדם הנושא נשק לא יחווה את עוגמת הנפש הזאת, כי היא מצדיקה טבח המוני שיהיה, אם חושבים על זה, קצת חסר טעם בהתחשב בכך שאף אחד שם לא נראה כאילו יש לו סיבה לחיות. אז תסלחו לי, אבל כשאתם חושבים על מגה אני חושבת על עוד יום שבו אאלץ לחלוף על פני עמדת המאפים הכבויה והפלסטית של האמפם, עם הדבורה שחגה מעליה בעקביות וכל האנשים העגומים שאי פעם נתקעו בלי חלב באמצע הלילה.   

קיילי ג'נר
ג'נר והאזיקון

ויצים

בר רפאלי, נטע דנינו, נטלי דדון וצבי פורטל בהריון. בעוד כמה חודשים הולך להיות מאוד אקלקטי בחוג שחיית התינוקות בדיאדה.

אנימל מ"החבובות" מת בגיל 69. ושיירת מפלצות שמיים.

קיילי ג'נר הלכה עם אותו צמיד ארבע שנים כי לא הצליחה להסיר אותו. וזאת, למעשה, מערכת היחסים הכי מחייבת של קרדשיאנית אי פעם.