שחקן תיאטרון הקאמרי אלון דהן הלך לעולמו ממחלת הסרטן בגיל 49. דהן, נשוי ואב לשלושה ילדים, הוא בוגר בית הספר למשחק בית צבי ששיחק בתיאטרון, בטלוויזיה ובקולנוע מאז אמצע שנות ה-90, ורק בשנה האחרונה עוד שיחק בסדרות "היורשת" ו"בני אור". 

ארונו של דהן יוצב היום בשעה 14:00 באולם הקאמרי 2, והלוויתו תתקיים בבית העלמין בחולון ב-16:00. מתיאטרון הקאמרי נמסר: "השחקן אלון דהן נפטר הלילה. דהן גילם אינספור תפקידים בתיאטרון: רוזנקרנץ ב'המלט', סילביוס ב'כטוב בעיניכם', אוייסטווינד ב'רווקים ורווקות'. בין ההצגות בהן השתתף בשנים האחרונות: 'איסמעיליה', 'קרום', 'אניהו' ו'גאון בכלוב'. הקאמרי כואב על לכתו בטרם עת". מנכ"ל הקאמרי, רן גואטה, הוסיף: "אני המום מלכתו בטרם עת של אלון דהן. אלון שחקן קבוע שנים רבות בתיאטרון הקאמרי, ושיחק מהלב ומהנשמה בכל תפקיד שלקח על עצמו. נוכחותו האישית והבימתית הייתה עוצמתית ושובת לב. ליבנו עם משפחתו שעטפה אותו בחום ואהבה לאורך התקופה המייסרת שעבר. הקאמרי לעולם יהיה גם ביתכם".

במאי האחרון התפרסם ב"הארץ" תחקיר של העיתונאית תמר קפלנסקי, ולפיו דהן הטריד מינית עשרות שחקניות, סדרניות ועובדות בתעשייה, משנות ה-90 ועד לפרוץ מגפת קורונהאחת מהעדויות הייתה של ת', יוצרת תיאטרון בת 24, שהתנדבה בארכיון הקאמרי כשהייתה תלמידת תיכון בת 15. היא סיפרה שהאירועים התחילו ממחמאות כמו: "את השילוש: גם צעירה, גם יפהפייה, גם חכמה. היינו כאילו מיודדים. היום אני יודעת שאין באמת שום ידידות בין גבר בן 40 וילדה בכיתה ט'". לאחר פרסום התחקיר, עבודתו של דהן בקאמרי הוקפאה ות' הגישה תלונה במשטרה נגדו. 

דהן אמר אז ל"הארץ": "בעקבות הפרסום פניתי להנהלת התיאטרון וביקשתי לקחת פסק זמן מפעילותי בו, עד אשר יסיים לברר לעומק את כל הטענות שהוצגו נגדי בכל דרך שיבחר לעשות זאת, לרבות עירוב הרשויות הרלוונטיות. גם אם מדובר בטענות כלליות שקשה מאוד להתייחס אליהן באופן ענייני ורציני, חשוב לי להדגיש כי אני לוקח אחריות מלאה על כל מעשיי. כל אחת אשר טוענת שנפגעה בעבר מהתנהגותי, אני מזמין אותה לפנות למשטרה או לכל רשות שתבחר על מנת לברר לעומק כל טענה ותלונה".

לאחר שסיים את לימודיו בבית צבי, שיחק דהן בסדרת הטלוויזיה "שמש" ושנתיים אחר כך השתתף בסדרה "זינזאנה". הוא שיחק גם ב"סברי מרנן" ובמהלך השנים גילם תפקידים בסדרות ילדים ונוער רבות ובהן "קופיקו", "הפיג'מות", "שכונה" ו"האי". בקולנוע שיחק בין השאר ב"הכלה הסורית" ו"שליחותו של הממונה על משאבי אנוש".

לפני כשנתיים השתתף בקמפיין של ארגון קשר, שדואג למשפחות עם ילדים בעלי מוגבלויות שונות והתייחס בראיון ל"ישראל היום" להיותו אב לילד על הרצף האוטיסטי. "אני רגיל שמסתכלים עליי כל ערב על הבמה, אז זה לא כל כך קשה לי, המבטים שננעצים, ואני ממש לא מתבייש מהעניין הזה", אמר אז, "אני חייב להודות שלפני שאורי אובחן, גם אני הייתי בור. לא ידעתי ולא הכרתי, ויש סיכוי גדול שגם אני הייתי מתנהג ככה... ואז הגיע האבחון של אורי, ואני הפכתי את עורי. השתניתי לגמרי. גיליתי את החמלה, את ההכלה, את העשייה למען אחרים. השינוי הכי גדול שחל בי בעקבות האבחון של אורי, הוא שפשוט הפכתי להיות בן אדם טוב יותר".