כשאדם דרייבר פרץ לחיינו בתור אדם הדוש שמשחק להאנה ברגשות ב"בנות", אי אפשר היה לצפות שהוא יהפוך לתופעה תרבותית כל כך משמעותית, שלא לומר אובססיה. נקודת התפנית המשמעותית בקריירה שלו הייתה כמובן כשלוהק לתפקיד קיילו רן ב"מלחמת הכוכבים: הכוח מתעורר", ומשם הפך מהר מאוד לא רק לשחקן מבוקש ואהוב בהוליווד, אלא לסמל מין בלתי צפוי וגם לא מאוד שגרתי. עם עבר מפתיע כחייל במארינס, תווי פנים שלא עונים לסטנדרטים של אידאל היופי גברי (אבל מבנה גוף שבהחלט כן) ואווירה של מיסתורין מסביב לאישיות שלו - דרייבר הפך מהר מאוד למושא לפנטזיה וגם לוויכוחים, בין אלה שמחשיבים אותו לאליל לאלה שלא ממש מתלהבים.

אבל לא משנה אם אתם שייכים למחנה הנמשך או לזה שלא מבין על מה כל המהומה, ברור שדרייבר הוא אדם מרתק: ברור שהוא משקיע את כל כולו בכל פרויקט משחק, וכמעט כל דבר שהוא עושה הופך לוויראלי ברשתות החברתיות. במהלך השנה האחרונה, דרייבר כבר היה לנושא הכי חם באינטרנט לא פעם ולא פעמיים. התמונה שלו מסט הסרט "בית גוצ'י" בה הוא מחבק את ליידי גאגא שברה את הרשת והפכה למם; סרטון בו הוא מדליק לעצמו סיגריה במהלך תשואות הקהל בפסטיבל קאן (לאחר הקרנת הסרט "אנט" בכיכובו) גם הוא זכה לתהודה.

עכשיו - דרייבר עושה זאת שוב. הפעם לא מדובר בתפקיד בסרט או בסיגריה שעשתה הרבה רעש, אלא בקמפיין ביזארי במיוחד לבושם של ברברי בכיכובו. התמונות מהקמפיין, בהן שרירי הבטן של אדם עושים את רוב העבודה, נחגגות בטוויטר בזכות עצמן - אבל מה שבאמת כבש את הגולשים הוא סרטון הקמפיין הייחודי, בו נראה דרייבר כשהוא שוחה בים עם סוס כשברקע מתנגן שיר של FKA Twigs. בהמשך, השניים מתמזגים והפרסומת נסגרת בצללית של קנטאור - חצי אדם (דרייבר) וחצי סוס. כן, כן.

"סוף סוף, אדם דרייבר שבאמת אפשר לרכב עליו", הכריזו במגזין Vulture עם כותרת שבאמת אי אפשר להתחרות בה, אבל בטוויטר בהחלט ניסו. "אל תדברו איתי אלא אם זה על אדם דרייבר שהופך לקנטאור", סיכמה את הדברים ביעילות אחת הצייצניות, ואחרת שאלה: "מישהו בדק מה קורה עם ג'ון אוליבר?", כרפרנס לקראש של המגיש המפורסם על השחקן, קראש שהוא ממש לא טורח להסתיר. 

צייצנים אחרים השוו את הפרסומת לסצנה מ"זולנדר" בה דמות הדוגמן האייקונית של בן סטילר הופכת לבתולת ים. אחרים התמקדו במשיכה המשונה שיש להם ליצור המיתולוגי המשונה הזה, ופרסמו לא מעט ממים: החל מ"נערת הקמבוצ'ה" המפורסמת ועד לסרטון של אישה שהולכת על ארבע עם הכיתוב "מעמידה פנים שאני סוס כדי שאדם דרייבר יוכל לרכב גם עלי". נראה שהאינטרנט מצא נטייה מינית חדשה.