בעולם בו סרטים נדחים למועדים לא ידועים ויום פתיחתם של בתי הקולנוע מבושש לבוא, מה עוד נותר לנו חוץ מלהתאבסס על סרטים עתידיים? התשובה היא, כמובן, שום דבר, והסרט המסקרן של אדם דרייבר ("מלחמת הכוכבים", "בנות") וזוכת האוסקר ליידי גאגא נכנס בדיוק למשבצת הזו. והאמת, אנחנו לא יודעים מה יותר מעניין לגבי הפרויקט המדובר, השחקנים הראשיים או העלילה: כפי שניתן להבין משמו, "House of Gucci" בבימויו של רידלי סקוט יעסוק בסיפורו יוצא הדופן של בית האופנה האייקוני ושל העומדים מאחוריו. 

הסרט, שצפוי להגיע למסכים בנובמבר הקרוב, עוקב אחר סיפורם של מאוריציו גוצ'י (דרייבר), ראש בית האופנה גוצ'י, ואשתו לשעבר פטריציה רג'יאני (גאגא), ואחר החיים לאחר מותו. מאוריציו ופטריציה התחתנו בשנת 1973, וכ-12 שנה לאחר מכן עזב איש העסקים את אשתו למען אישה צעירה יותר. בשנת 1995 נורה מאוריציו ונהרג, והאחראית למותו הייתה לא אחרת מפטריציה עצמה - ששכרה רוצח שכיר על מנת להורגו. היא הורשעה בתכנון רצח בעלה ב-1998 ונידונה ל-29 שנות מאסר. בנותיהן המשותפות, אלסנדרה ואלגרה, ביקשו לבטל את הרשעתה וטענו כי גידול במוח השפיע על יכולתה לנמק את בחירתה. המאבק צלח, ועונשה הופחת ל-26 שנים. ב-2016 השתחררה פטריציה לאחר שריצתה 18 שנות מאסר, וזאת בשל התנהגות טובה.

בסרט המדובר, המבוסס על ספרה של שרה גיי פורדן, יככבו עוד כמה שמות גדולים נוספים לצידם של גאגא ודרייבר. את אלדו גוצ'י, שהיה בנו הבכור של מקים החברה ויושב ראש חנויות גוצ'י, יגלם לא אחר מאל פצ'ינו, ואת בנו של אלדו, פאולו גוצ'י, יגלם ג'ארד לטו ("יחידת המתאבדים", "רקוויאם לחלום").

אבל הקאסט יכול היה להיראות אחרת לחלוטין. "House of Gucci" נמצא בתכנונים אצל סקוט מ-2006, שאמור היה לביים אותו עוד אז ולמרות התנגדות המשפחה. את פטריציה ומאוריציו אמורים היו לגלם לא אחרים מאנג'לינה ג'ולי וליאונרדו דיקפריו. ב-2012, בתו של סקוט, ג'ורדן, החליפה אותו ותפסה את כס הבמאית, וניהלה משא ומתן עם פנלופה קרוז בדבר גילום דמותה של פטריציה. ארבע שנים לאחר מכן, וונג קר-ויי תפס הוא את הפיקוד ואמור היה לגייס את מרגו רובי לתפקיד ההוא. אבל בנובמבר 2019 המושכות חזרו לידיו של רידלי סקוט, והוכרז כי גאגא תלוהק לתפקיד.

ואם הייתם צריכים סיבה נוספת להתעניין בסרט, אולי זה יעזור: אחרי שצילומי "House Of Gucci" החלו בחודש שעבר, אתמול פרסמה גאגא תמונה משותפת עם דרייבר הישר מהאלפים האיטלקיים, בה נראים השניים עומדים חבוקים ולבושים בסטייל שאין לערער עליו. וכפי שאפשר לצפות, מהר מאוד הפכה התמונה המדוברת לוויראלית: גולשים מסוימים אף התקשו לזהות את השניים, אבל לצד התגובות הרבות שמציינות כי גאגא ודרייבר נראים אחרת לחלוטין מתחת למעטה הסגנוני הלא אופייני, גולשים רבים כבר מייעדים את גאגא לפרס האוסקר של 2022.

אחת כתבה, "עוד אוסקר בדרך", אחרת הגיבה "והאוסקר מגיע ל..." וגולש נוסף כתב "זוכת אוסקר עתידית". השחקנית קירנן שיפקה הגיבה, "אף אחד לא יכול היה להכין אותי לתמונה הזו". מאז אתמול, התמונה כבר הספיקה לא רק לגרוף אלפי תגובות מרימות באינסטגרם, אלא גם להפוך למושא של ממים רבים הרשת. גולשת אחת כתבה בחשבון הטוויטר שלה, "זה הזוג הפוליאמורי היחיד שהייתי מחליקה לו ימינה בטינדר".