אתמול נחשף כי טום קרוז לקח את ההתמגנות מנגיף הקורונה צעד אחד קדימה - יש שיגידו צעד אחד רחוק מדי - כאשר הודלפה הקלטה של השחקן צורח על אנשי הצוות של הסרט "משימה בלתי אפשרית" לאחר שעברו על הנחיות הימנעות ההדבקה בקורונה, ועמדו במרחק של פחות ממטר אחד מהשני. צהובון הסאן הבריטי פרסם את הקלטת המדוברת, במהלכה קרוז מרים את הקול ולא מהסס להשתמש בקללות עסיסיות במיוחד, וקובע כי "אם אראה מישהו מכם עושה את זה שוב, אתם פאקינג מפוטרים. אנחנו לא סוגרים את הפאקינג סרט הזה". עכשיו, נחשף כי חמישה מאנשי הצוות של הסרט התפטרו מעבודתם, אחרי ש"קרוז חווה התפרצות זעם שנייה".

מקור ששוחח עם הצהובון טוען כי לאחר שהודלפה ההקלטה הידועה לשמצה, האווירה הטעונה בהפקה רק הפכה למורגשת הרבה יותר ואף גרמה, כאמור, לכמה מעובדי מהסרט לעזוב את הפרויקט. אותו אדם, המעורה בהפקה של "משימה בלתי אפשרית", אמר לסאן כי "המתח נבנה כבר כמה חודשים וזה היה הקש האחרון. מאז שזה הפך לפומבי, היה יותר כעס וכמה חברי צוות התפטרו. אבל טום לא יכול להתמודד עם עוד, אחרי מה שהם עברו כדי להמשיך לצלם. הוא כועס כי אף אחד לא לוקח את זה ברצינות כמוהו". המקור הוסיף כי קרוז מרגיש אחראי להפקה מאחר והוא השקיע זמן וכסף באמצעי זהירות על מנת שהצילומים יתאפשרו.

הרשת, כמובן, גועשת. גולשים רבים לא יכולים היו להתעלם מהקלטת הקיצוניות והשתמשו במקרה כחומר לממים, בדיחות ורפרנסים לסרטים בהם כיכב קרוז. גולש אחד התייחס ל"עיניים עצומות לרווחה" במהלכו מתקיימת אורגיה בה הדמויות עטו מסכות המסכות את פניהם, וצירף תמונה של קרוז עוטה מסכה להגנה מהקורונה עם התיאור "טום קרוז מגיע לאורגיה ב'עיניים עצומות לרווחה'". חלק מהגולשים גם הביעו את זעמם על השחקן. הקומיקאי ראיין סטיילס כתב, "אני יכול להסכים עם טום קרוז ועדיין לחשוב שהוא חרא? כי זה מה שאני עושה". הסופר טים יאנג הביע גם הוא את דעתו, וציין כי "טום קרוז יכול ללכת להזדיין". 

גם שמות יותר מוכרים היו בין המגיבים: במהלך ראיון לתכנית הרדיו של האוורד שטרן, ג'ורג' קלוני טען כי "לא הייתי עושה את זה כל כך גדול. לא הייתי, אתה יודע, שולף אנשים החוצה ככה. אתה בעמדת כוח וזה מסובך, נכון? יש לך אחריות על כולם והוא בהחלט צודק בעניין הזה. אתה יודע, אם ההפקה תיסגר, הרבה אנשים יאבדו את מקום עבודתם. אנשים חייבים להבין שהם צריכים להיות אחראים. זה פשוט לא הסגנון שלי, אתה יודע, לרתום את כולם למשימה ככה". קלוני המשיך והסביר כי "אני מבין למה הוא עשה את זה. הוא לא טועה בנוגע לזה. אני פשוט לא יודע אם הייתי עושה את זה בצורה כזו אישית, אבל אני לא מכיר את כל הנסיבות". גם השחקנית והמנחה וופי גולדברג הביעה את דעתה על המאורעות, והגנה על בחירתו של קרוז. במהלך פרק חדש של "The View", היא אמרה כי "אתם יודעים, חלק מהאנשים לא מבינים למה הוא כעס כל כך. אבל אני מבינה".