אף אחד לא אוהב בוס שנוזף בגסות בעובדים שלו, אבל יש מקרים שבהם אפשר להבין אותם (בערך). למשל, כשמגפה מסוכנת מתפשטת ברחבי העולם ועוצרת פרויקטים עתירי תקציב על ימין ועל שמאל. כזה היה המצב עם טום קרוז, שמככב ומפיק בסרט השביעי בסדרת סרטי "משימה בלתי אפשרית".

הבוקר התפרסמה הקלטה בצהובון הבריטי "הסאן" בה נשמע שקרוז שוצף כלפי אנשי צוות שנתפסו במהלך צילומי הסרט בלונדון כשהם מפרים את נהלי הריחוק החברתי שנכפו על ההפקה כדי לשמור על בריאותם עקב התפשטות נגיף הקורונה. שני אנשי הצוות ככל הנראה עמדו אחד ליד השני בסמוך למסך מחשב, בניגוד לנהלים, שאוסרים על הצוות לעמוד קרוב יותר ממרחק של שני מטרים זה מזה.

בהקלטה, קרוז לא נשמע כמו איש ביורוקרטיה אפרפר שמזכיר לעוזרי הצלם לשים את המסכה גם על האף, אלא יותר כמו פקח זועם וגס במיוחד שמאיים על הכפופים לו שאם לא ישמרו על הנהלים הוא פאקינג יפטר את המאדרפאקינג תחת שלהם. ניסוח שלו. "עושים עכשיו סרטים בהוליווד בזכותנו!", נשמע קרוז בהקלטה, "אנחנו יוצרים אלפי עבודות, בני זונות! אני לא רוצה לראות את זה שוב, אם אראה מישהו מכם עושה את זה שוב, אתם פאקינג מפוטרים! אין התנצלויות, אתם יכולים לומר את זה לאנשים שמאבדים את הבית המזוין שלהם בגלל שהתעשייה שלנו נסגרה, ההתנצלויות האלה לא עומדות לשים אוכל על השולחן המזוין שלהם, או לממן את הלימודים שלהם בקולג'! זה העתיד של התעשייה המזוינת הזאת! אנחנו לא סוגרים את הפאקינג סרט הזה!".

זו לא הפעם הראשונה שהקלטה כזו דולפת מסט של הפקה הוליוודית גדולה. ב-2009, הקלטה של כריסטיאן בייל שנוזף בצלם הסרט "שליחות קטלנית 4" נהייתה לוויראלית, גם בעקבות שטף הקללות הססגוניות בהן בייל השתמש. ההבדל הוא, כמובן, שבייל נזף בצלם בגלל שהסתובב על הסט בזמן שבייל ניסה להתרכז בצילומי הסצנה. קרוז נזף באנשי הצוות בגלל שרצה למנוע ככל האפשר את התפשטות נגיף הקורונה הקטלני.

יש לציין שהפקת "משימה בלתי אפשרית 7" כבר התעכבה לא מעט בגלל נגיף הקורונה. כשהסרט צולם בוונציה בפברואר, הפקתו נעצרה בגלל התפרצות הנגיף באיטליה. ההפקה התחדשה בחודש ספטמבר, ומאז נעה בין איטליה, בריטניה ונורווגיה, שם שכרו קרוז והמפיקים אונייה רחבת ידיים שהפכה לביתם המאולתר של אנשי הצוות. גם זאת כדי לבודד את הצוות ולמנוע ממנו להידבק ולהדביק אחרים בנגיף. קרוז בן ה-58, כאמור, אינו רק הכוכב הראשי של המותג, אלא גם המפיק, וכנראה הדמות החשובה ביותר על הסט, כולל הבמאי זוכה האוסקר, כריסטופר מקווארי.