אם לא תכננתם לצפות ב"ג'ומנג'י: השלב הבא", אנחנו גם לא שופטים (למרות שהסרט הקודם היה חכם ומתוק להפתיע) אבל כן ממליצים לכם שתשקלו זאת שוב כי ייתכן שזו אחת ההזדמנויות האחרונות שלכם לחזות בג'ק בלאק בתפקיד משחק. הכוכב ההוליוודי ("רוק בבית הספר"), שמלהטט בין תפקידי משחק לכהונתו כסולן להקת הרוק טניישס די, התראיין לרגל צאת "השלב הבא" וחשף שהוא שוקל ברצינות לפרוש ממשחק.

"יש לי עוד אלבום אחד לעשות עם טניישס די. אולי עוד סרט אחד", אמר בלאק בשיחה עם אתר הבידור Balance. "אני די נהנה מהרעיון של פרישה מוקדמת. לא כל כך מוקדמת. אני בן 50. כבר הרבה זמן אני אומר שזה הסרט האחרון. אני לא יכול להגיד מפורשות מה הפרויקט הבא שלי כי עוד מוקדם מדי, זה מזל רע. יש לי עוד כמה קלפים בשרוול. אבל לא יותר מדי. אני מתכנן לסיים הכל בקרוב. לרכוב לעבר השקיעה". כשנשאל למה הוא משתוקק לפרוש, בלאק הסביר שהוא לא אוהב להיות רחוק ממשפחתו (לבלאק יש שני ילדים, בני 13 ו-11) - "אולי אעשה סדרת טלוויזיה פה בעיר כדי שאוכל לעבוד מתשע עד חמש ואז לחזור הביתה... אני לא ממש מסתכל על המשך הדרך". טוב, בלאק תמיד יוכל לעלות לישראל (הוא מזדהה כיהודי, אם זה קריטי למשרד הקליטה) ולהחליף את טל פרידמן, שמגלם את הדמות שבלאק יצר במחזמר על פי "רוק בבית הספר".

כשנשאל אם יש סרט או סדרה שיוכלו לסכל את תוכניות הפרישה הנ"ל, בלאק אמר שהצעה מקוונטין טרנטינו היא פחות או יותר הדבר היחידי שיזניק אותו חזרה לסט הצילומים. "אם טרנטינו ידפוק בדלת, אני אעשה את הסרט", אמר בראיון. "טרנטינו אוהב לדבר על לצלם את הסרט האחרון שלו. הוא אומר שנשאר לו עוד סרט אחד לצלם. אולי זה יהיה 'מסע בין כוכבים'... תראו, אני הולך לככב בסרט הבא של טרנטינו ואז לרכוב אל השקיעה. אני וקוונטין רוכבים לנו. קוונטין לא הציע לי את התפקיד עדיין, אבל אני בטוח שזה בדרך".

נציין שטרנטינו עצמו אכן סיפר שהוא עובד על תסריט לסרט חדש שיתרחש ביקום של 'מסע בין כוכבים', אבל הסרט שלו צפוי להיות בדירוג R (כלומר, גרפי יותר ומלא בקללות שלא היו מתקבלות לשובר הקופות ההוליוודי הממוצע) ולהתרחש בנפרד מהעלילה שקרתה עד כה בסרטי המותג. בלי קשר, מפיקי הסרטים שכרו את שירותיו של נואה האולי (שיצר את הסדרות "פארגו" ו"ליגיון") כדי שיכתוב ויביים את הסרט הבא בסדרה. כך או כך, לג'ק בלאק אין עדיין קשר רשמי לסרט הבא, אבל אם זה מה שדרוש בשביל למנוע ממנו לפרוש מהוליווד אנחנו מוכנים לצאת ולארוב לקוונטין טרנטינו כבר עכשיו בסניף הקרוב של קפה לנדוור.