בימים בהם הקורונה משתלטת על שגרת הפנאי, משתקת את עולם התרבות ומאלצת הפקות רבות לדחות צילומי סרטים למועדים לא ידועים, טוב שיש איחודים וירטואליים של להיטי עבר שיעשו קצת טוב על הלב למעריצים. עכשיו, עוד קאסט מפורסם במיוחד הצטרף לטרנד, וכוכבי "הארי פוטר", אחת מסדרות הסרטים המצליחות ביותר של כל הזמנים, החליטו שהגיע הזמן להיפגש ולהעלות קצת זכרונות.

חברי הקאסט נפגשו דרך אפליקציית Veeps בשידור חי אותו אירח טום פלטון, הלא הוא הבריון דראקו מאלפוי - שהיה גם זה שיזם מלכתחילה את האירוע החגיגי. בין השאר הצטרפו לשחקן גם הארי פוטר בעצמו, דניאל רדקליף, רופרט גרינט (רון ויזלי), ג'יימס ואוליבר פלפס (שני אחיו של רון) ובוני רייט (ג'יני), לצד כוכבים נוספים. אתם בטח תוהים איפה אמה ווטסון (הרמיוני גריינג'ר) בכל הסיפור הזה - גם אנחנו - אבל היא דווקא נעדרה מהמפגש.

במהלך האיחוד, גרינט השוויץ בתמונות של בתו שזה עלתה נולדה, שזכתה לשם הלא שגרתי וונסדיי (Wednesday, יום רביעי), וסיפר כי הוא לא תמיד היה השחקן המקצועי ביותר על הסט ונטה לפרוץ בצחוק כשהדמות שלו אמורה הייתה להיות רצינית. "אני זוכר שב'הארי פוטר' זה קרה בסצנות הכי לא הולמות, כמו ההלוויה של דמבלדור", הודה, "זה היה גרוע ממש". "משום מה חשבתי שזה נורא מצחיק. וכן, ברגע שמתחילים לצחוק זה מאוד קשה להפסיק. היה לי מוניטין רע במיוחד, הם כינו אותי 'תנסה שוב גרינט' ('Go Again Grint') כי אף פעם לא הצלחתי במשהו בלי לעשות את זה בערך 20 פעמים". 

בהמשך השיחה, גרינט הודה שהיו עוד מקרים בהם הוא לא יכול היה להתאפק, דוגמת הסצנה המפורסמת בה רון פוגש את הארי לראשונה בהוגוורטס אקספרס. כדי להילחם בצחקוקים הבלתי נשלטים שלו במהלך הצילומים לא נותרה לשניים ברירה אלא לצלם את הסצנה המדוברת בטייקים נפרדים. 

פלטון רמז על המפגש בין השחקנים עוד באוקטובר, כשאמר למגזין Us Weekly כי "זה יום השנה ה-19 (לסרט הראשון של 'הארי פוטר', שג"מ) ב-14 בנובמבר, אז אני מתכנן סוג של חגיגה דיגיטלית. אני מנסה לאחד את כל החבורה בחזרה כדי לחגוג את ההישג הזה". אולי לא כולם התייצבו, אבל לפי השחקן הקשרים בין הכוכבים עדיין טובים, והוא "מדבר איתם בוואטסאפ, שומר על קשר ומוודא שהכל בסדר".