שיעול? תשישות? אובדן חוש טעם? לא-לא, התסמין הגדול ביותר של הקורונה הוא איחוד של מיטב הקאסטים הטלוויזיוניים והקולנועיים על בסיס כמעט יומי, לפעמים למטרות צדקה ותמיד באמצעות זום, רק שבחלק מהמקרים נראה שמדובר בעיקר בתעסוקה לשחקנים שתקועים בבית ופחות בהגשמת חלום למעריצים. אבל כשזה מגיע לאיחוד של "הארי פוטר", אם וכאשר אחד כזה ייצא לפועל, תהיו בטוחים שמדובר במקרה השני.

מוקדם יותר השבוע התראיין השחקן טום פלטון, דראקו מאלפוי בשבילכם, למגזין Entertainment Tonight וסיפר כי מבחינתו, איחוד של כוכבי "הארי פוטר" הוא לגמרי דבר שיכול לצאת לפועל - ואפילו בקרוב. לפי פלטון, הוא ורבים מכוכבי הסרט שומרים על קשר עד היום, ובימים אלה הוא מנסה להפיק מפגש וירטואלי שלהם שייערך בחודש הבא, לרגל חגיגות 19 השנים לסרט "הארי פוטר" הראשון.

"ראיתי את התאומים ויזלי (אוליבר וג'יימס פלפס, ר.א) לפני כמה ימים", סיפר פלטון במהלך השיחה, "יצאנו ושיחקנו קצת גולף. אני תמיד מדבר עם הרבה מהאחרים בוואטסאפ ושומר איתם על קשר ומוודא שהכל בסדר". "זה היה נחמד כי יום השנה ה-19 הוא ב-14 בנובמבר, אז אני מתכנן סוג של חגיגה דיגיטלית... אני מנסה לאחד את כל החבורה בחזרה כדי לחגוג את ההישג הזה". 

אבל גם אם איחוד שכזה לא ייצא לפועל, לפלטון יש לא מעט תעסוקה בימים אלה. סרטו החדש, "מדריך הבייביסיטר לציד מפלצות", עלה השבוע בנטפליקס, ואת יתר הזמן הוא מעביר בטיקטוק, שם האתגר אותו ייסד, dracotok#, צובר תאוצה. במסגרת האתגר, מעריצים שונים של "הארי פוטר" מעלים סרטוני מחווה משלהם לסרט, ופלטון, בתורו, מגיב להם בדרכו. 

"אני כל כך נהנה מזה כי אם תיכנסו להאשטאג בטיקטוק תוכלו לראות את כל שיתופי הפעולה", סיפר פלטון במהלך הראיון, "זה לא סתם ציוץ מחדש או תגובה, הם באמת לוקחים דברים שעשיתי ונותנים לזה את הזווית שלהם. ואז אני יכול לראות את זה ולתת זווית משלי לדברים שלהם. זה הופך למפלצת בפני עצמה. אבל אני באמת, באמת נהנה מזה".

View this post on Instagram

Muggles , I’m looking to duet......let’s see what you’ve got #dracotok

A post shared by Tom Felton (@t22felton) on