בעוד טום הנקס היה המפורסם הגדול הראשון להידבק בקורונה, טום הוליוודי אחר עושה הכל כדי לא להגיע למצב הזה. מדובר, כמובן, בטום קרוז, שמוכיח בכל פעם מחדש את נחישותו הבלתי-נלאית ואת העובדה שהוא יעשה כל מה שרק אפשר כדי להתמגן מפני הנגיף הקטלני.

זה התחיל בנובמבר האחרון, כשהשחקן צולם על סט הצילומים של הסרט "משימה בלתי אפשרית 7" בכיכובו כאשר הוא עוטה שתי מסכות על פניו. פחות מחודש לאחר מכן קרוז נקט במעשה נוסף על מנת להילחם במגפה: צהובון הסאן הבריטי חשף הקלטה מפוקפקת למדי של השחקן. באותה הקלטה קרוז נשמע צורח על עובדי הסט של "משימה בלתי אפשרית" ואף מקלל אותם לאחר שלטענתו עברו על ההנחיות למניעת הדבקה, באומרו "אם אני רואה אתכם עושים את זה שוב, אתם פאקינג גמורים". לאחר אותו סקנדל, התפרצות זעם נוספת של קרוז על הסט הביאה כמה מאנשי הצוות להתפטר מעבודתם.

עכשיו, צהובון הסאן חשף את הצעד הבא של קרוז במלחמה בקורונה: צילומי "משימה בלתי אפשרית" צפויים להתחדש בשבוע הקרוב, והשחקן רכש שני רובוטים חדישים ומשוכללים שמטרתם לסייר על הסט ולבצע בדיקות קורונה בעובדים. אותם גאדג'טים משוכללים, מיותר לציין, עלו לקרוז סכומי עתק. 

מקור בהפקת הסרט אמר כי "הצילומים יחודשו בבריטניה בהמשך השבוע לפני שיעברו לדובאי. טום כל כך רציני ורוצה לוודא שהצילומים לא יופסקו, ככה שהוא בזבז כסף על הרובוטים האלה, מכיוון שהוא לא יכול להיות בכל מקום כדי להבטיח שאנשים מתנהגים כראוי". בהתייחסו לרובוטים עצמם אמר המקור כי "הם באמת מתוחכמים ודי מאיימים. זה כמו 'שליחות קטלנית' רק פחות אלים". עוד הסביר המקור כי "הוא מקבל שכר רב עבור הסרטים האלה אבל הוא גם יודע שהוא בר מזל. צוות הסרט מסתמך על כך שהצילומים יימשכו. לא צריך ללכת רחוק כדי לראות כמה השפיעה המגפה על משרות".