אין ספק שעולם הקולנוע ספג פגיעה קשה עם כניסתו של נגיף הקורונה לחיינו. סרטים רבים נדחו למועדים לא ידועים, מה שגרם לתסכול רב הן אצל הצופים והן אצל היוצרים. אבל לפעמים, לעיכובים האינסופיים יש סוף טוב. אחרי שש תזוזות, לא פחות ולא יותר, "וונדר וומן 1984" זכה לתאריך יציאה סופי - והפעם, כך נראה, הוא כבר לא עומד להשתנות. הקהל יזכה לראות את סרט ההמשך ללהיט בכיכובה של גל גדות כבר בחודש הבא, ב-25 בדצמבר (חג המולד), ולמעשה לא יצטרך אפילו לצאת בשבילו מהבית, שכן הוא יעלה בשירות הסטרימינג HBO מקס, אם כי לחודש אחד בלבד. באזורים בהם השירות איננו זמין, הסרט יוקרן בקולנוע כבר ב-16 בחודש. נכון לשלב זה, לא ברור אם ומתי הסרט המדובר יגיע גם לכאן. HBO מקס, יש לציין, לא זמין בישראל. 

אן סרנוף, יו"ר ומנכ"לית קבוצת וורנר מדיה, הגיבה ואמרה כי "כשאנחנו מנווטים בתקופות חסרות תקדים אלה, היינו חייבים להיות חדשניים בשמירת העסקים שלו בתנועה קדימה בזמן שאנחנו ממשיכים לשרת את המעריצים שלנו. זהו סרט מדהים שבאמת מתעורר לחיים על המסך הגדול. אנחנו נספק לצרכנים בארה"ב את האפשרות לצפות בסרט היכן שאולמות הקולנוע פתוחים. אנחנו מבינים שהרבה צרכנים לא יכולים לחזור לקולנוע בגלל המגפה, ולכן אנחנו רוצים גם לתת להם אפשרות לצפות ב'וונדר וומן 1984' דרך פלטפורמת HBO מקס".

גם גדות הגיבה בחשבון האינסטגרם שלה על הבשורה: "הגיע הזמן. כולנו חיכינו לזה הרבה זמן. אני לא יכולה להסביר לכם כמה אני מתרגשת שכולכם תצפו בסרט הזה. זו לא הייתה החלטה פשוטה ואף פעם לא חשבנו שנצטרך לדחות את יציאת הסרט לזמן כל כך ממושך, אבל הקורונה טלטלה את עולמנו". גדות המשיכה וכתבה כי "אנו מרגישים שהסרט מעולם לא היה כל כך רלוונטי כמו עכשיו, ואנחנו מקווים שהוא יביא שמחה, תקווה ואהבה ללבבות שלכם. 'וונדר וומן 1984' הוא מיוחד עבורי ואני יכולה רק לקוות שהוא יהיה מיוחד גם בשבילכם. השקענו בזה את ליבנו ונשמתנו. אז... תוכלו לצפות בו באולמות הקולנוע (הם עושים עבודה מדהימה בשמירה על בטיחותם) וגם ב-HBO מקס. שולחת לכם את אהבתי". 

לאחרונה, הבמאית פטי ג'נקינס התייחסה להעברה של הסרט לפלטפורמת סטרימינג כלשהי, והסבירה כי "אם אנחנו עושים את זה, זה יהיה תהליך בלתי הפיך. זה עשוי להיות כמו שקרה לתעשיית המוזיקה, שמכרסמים בתעשייה שלמה והופכים אותה למשהו שלא ניתן להרוויח ממנו". ג'נקינס הוסיפה והסבירה ש"אני לא חושבת שמישהו מאיתנו רוצה לחיות בעולם בו האופציה היחידה היא לקחת את הילדים שלך לסרט בסלון הביתי. אני באמת מקווה שנוכל להיות בין הראשונים שיחזרו (לקולנוע) ויכניסו את זה לחיים של אנשים".

View this post on Instagram

A post shared by Gal Gadot (@gal_gadot)