גם בתקופת הקורונה מלאת השינויים, "וונדר וומן 1984" בלט מעל כולם בתור הסרט שפשוט לא מפסיק להידחות. תאריך היציאה של ההמשך ללהיט בכיכובה של גל גדות שונה כבר לא פחות משש פעמים, לאחר שבמקור היה אמור לצאת לאקרנים בנובמבר שעבר, ונכון לעכשיו הוא עומד על חג המולד הקרוב, ה-25 בדצמבר 2020. ובזמן שמצב עולם הקולנוע נראה ככזה שידרוש גם תזוזה שביעית, האם יכול להיות שהפעם יוחלט על צעד אחר?

בימים האחרונים החלו לרוץ שמועות, שמקורן בדיווח של הבלוג בעל האמינות השנויה במחלוקת Giant Freakin Robot, לפיהן אולפני האחים וורנר עומדים להכריז על כך ש"וונדר וומן 1984" ידלג על שלב בתי הקולנוע, ויעלה ישירות בשירותי סטרימינג ו-VOD שונים. מדובר, כזכור, בהחלטה שכבר התקבלה לאחרונה עם כמה וכמה סרטים מדוברים, בהם גרסת הלייב אקשן ל"מולאן" ו"ביל וטד בקצב המוזיקה", סרט ההמשך לקומדיית המד"ב משנת 1989. 

גל גדות, פטי ג'נקינס, 2019 (צילום: Michael Tran/FilmMagic via GettyImages)
מפחדת מההשלכות. פטי ג'נקינס (משמאל) לצד גל גדות | צילום: Michael Tran/FilmMagic via GettyImages

בין אם הדיווחים האלו יתבררו כנכונים ובין אם לא, פטי ג'נקינס, במאית הסרט, כבר הבהירה את עמדתה בסוגיה. בראיון לסוכנות הידיעות רויטרס, ג'נקינס התייחסה לשמועות על המעבר האפשרי של "וונדר וומן 1984" למסך הטלוויזיה, והזהירה מפני ההשלכות שיהיו לו. "אם אנחנו עושים את זה, זה יהיה תהליך בלתי הפיך", הסבירה ג'נקינס, "זה עשוי להיות כמו שקרה לתעשיית המוזיקה, שמכרסמים בתעשייה שלמה והופכים אותה למשהו שלא ניתן להרוויח ממנו". 

לפי ג'נקינס, מדובר לא רק בשיקולים כלכליים, שכן "וונדר וומן" הראשון הוכיח את עצמו כלהיט ענק בקופות, אלא גם בצורך בסיסי הרבה יותר. "אני לא חושבת שמישהו מאיתנו רוצה לחיות בעולם בו האופציה היחידה היא לקחת את הילדים שלך לסרט בסלון הביתי", הסבירה, "בלי שיהיה לך מקום ללכת אליו לדייט". "אני באמת מקווה שנוכל להיות בין הראשונים שיחזרו (לקולנוע) ויכניסו את זה לחיים של אנשים".