בחודש פברואר האחרון, רגע לפני שבתי הקולנוע בכל העולם נסגרו, יצא לדרך אחד מהלהיטים הבודדים ש-2020 הספיקה לתת לנו: "ציפורי הטרף: והארלי קווין המהממת". מי שכיכבה בסרט הקומיקס היא אחת השחקניות העסוקות של השנים האחרונות, מרגו רובי, והתסריט שלו נכתב על ידי כריסטינה הודסון. עכשיו השתיים משתפות פעולה פעם נוספת, ועוד כחלק ממותג קולנוע אהוב במיוחד.

במהלך סוף השבוע פורסם כי רובי תככב בגרסה נשית חדשה של "שודדי הקאריביים", ששמה טרם נחשף. אולפני דיסני, כך מתברר, נמצאים בשלבי הפקה ראשונים של הסרט, והוא לא צפוי להיות קשור באופן רשמי לסדרת הסרטים בכיכובו של ג'וני דפ. ג'רי ברוקהיימר, האיש מאחורי חמשת סרטי "שודדי הקאריביים" האחרונים, צפוי להיות מעורב גם בהפקת הסרט החדש, שלמעט זהותה של רובי ככוכבת שלו לא ידועים פרטים נוספים אודותיו. 

כל זה קורה, כמובן, גם במקביל לעבודה על סרט שישי בסדרת המקור של המותג - ריבוט עליו אחראי קרייג מזין, יוצר הסדרה המוערכת "צ'רנוביל". ג'וני דפ, הלא הוא קפטן ג'ק ספארו, לא צפוי לקחת חלק בסרט ההמשך, ובשבועות האחרונים צצו דיווחים שנים עם שמות אפשריים לכוכבות אותו סרט, בהן גם דייזי רידלי ואמה ווטסון. 

מלבד תפקידה כהארלי קווין, התקופה האחרונה הייתה עמוסה במיוחד עבור רובי. היא גילמה את דמותה של שרון טייט בסרטו של קוונטין טרנטינו, "היו זמנים בהוליווד", וגם כיכבה בסרט הדרמה "פצצה" - עליו זכתה במועמדות לפרס האוסקר (בפעם השנייה, אחרי "אני, טוניה"). בשנה הבאה, רובי צפויה לשחזר את תפקידה כקווין בסרט ההמשך ל"יחידת המתאבדים", לדבב בסרט "פיטר ראביט 2", ובזמן שנשאר גם להתחיל לעבוד על תפקידה כג'ק ספארו הבאה.

View this post on Instagram

WE’RE IN CINEMAS TODAY!!!!!! Get your crew together and go have a good flocking time! @birdsofprey HQ

A post shared by @ margotrobbie on