אוי לא, המגפה ממשיכה להשתולל. ב-2013 התבשרנו שכריס פראט, אז רק כוכב "מחלקת גנים ונוף", עבר מהפך גופני שלם ונהיה סופר שרירי לצורך התפקיד הראשי בסרט "שומרי הגלקסיה" ביקום הקולנועי של מארוול. אליו הצטרפו גם פול ראד, שלרגל ליהוקו לתפקיד גיבור העל אנטמן עבר הסללה לשרירי בטן. הקורבן האחרון של מחלת השרירים עד אתמול היה ג'וש ברולין, שאפילו לא גילם גיבור בסרטי מארוול אלא את ת'אנוס הנבל המנוול, ובכל זאת הפך במחי חצי שנה לגבר שרירי בצורה מסוכנת כמעט.

ועכשיו קומייל ננג'יאני. תשאלו "מי" ונגיד "נו, זה מ'עמק הסיליקון'". תגידו "זה לא זה מ'המפץ הגדול'?" ונגיד לכם שאתם קצת גזענים. ננג'יאני, שמוכר גם מהקומדיה הרומנטית המצליחה "חולי אהבה" שכתב עם בת זוגו, אמילי גורדון, לוהק בשנה שעברה ל"הנצחיים", האפוס החדש מבית מארוול. "הנצחיים" הם גזע של בני תמותה שהונדסו גנטית על ידי חייזרים וכך זכו בשורה של כוחות על, ואם הכל ילך חלק, הם יירשו את מקומה של קבוצת הנוקמים ככוח המוביל ביקום הקולנועי המצליח מבית אולפני דיסני. ננג'יאני יגלם בסרט את קינגו, שמתואר בחוברות הקומיקס של מארוול כמומחה אמנויות לחימה, ולצורך התפקיד גם הוא התחטב בצורה יוצאת דופן. הביטו:

View this post on Instagram

A post shared by @kumailn on

לשם השוואה, כך הוא נראה קודם לכן, טרום מארוול:

View this post on Instagram

A post shared by @kumailn on

"אף פעם לא חשבתי שאהיה אחד מהאנשים האלה שמפרסמים תמונות פתייניות בלי חולצה, אבל עבדתי קשה מדי, ובמשך יותר מדי זמן אז הנה אנחנו. אתה מת כגיבור או חי מספי זמן כדי לראות את עצמך הופך לנבל", כתב ננג'יאני, ורמז למשפט המפורסם מ"האביר האפל" (שבכלל שייך ליקום די. סי. המתחרה. אדוני, אתה רוצה להסתבך עם הבוסים שלך?).

"גיליתי לפני שנה שאני הולך להופיע ב'הנצחיים' של מארוול, והחלטתי שאני רוצה לשנות לחלוטין את איך שאני נראה. לא הייתי מסוגל לעשות זאת אם לא הייתי מבלה שנה שלמה עם המאמנים והתזונאים הכי טובים שיש, שקיבלו משכורת מהאולפן הכי גדול בעולם. אני שמח להיראות ככה, אבל אני מבין גם למה לא עשיתי זאת קודם. זה היה בלתי אפשרי בלי המשאבים ההם, בזמן ההוא", כתב ננג'יאני בליווי שתי תמונות בוהקות ומשורגות שרירים, ולזכותו ייאמר שגילוי הלב הזה הוא עדיין בגדר תופעה נדירה. כלומר, זה לא נדיר בכלל שכוכבים גברים נכנסים למשטר אימונים קפדני לפני תפקיד בסרט פעולה, אבל נדיר שהם מוכנים להודות שהם לא היו עושים את זה בשום תרחיש אחר. ננג'יאני המשיך גם, ומנה שישה מאמנים ותזונאים שעזרו לו ושקיבלו, כאמור, את המשכורת שלהם ממארוול. האדם מהשורה יתקשה לשחזר את ההישג של ננג'יאני בלי למשכן איזה בית._OBJ

"ולבסוף, התודה הגדולה ביותר נתונה לאמילי גורדון שסבלה את התלונות שלי ואת זה שדיברתי רק על אימונים ותזונה בשנה האחרונה", כתב השחקן בפוסט, "אני מבטיח שאחזור להיות אדם מעניין מתישהו". גם אנחנו מקווים, אם כי ראינו מה קרה לכריס פראט ונגיד בזהירות שכוכבי מארוול יודעים גם לאכזב.

"הנצחיים", שבין כוכביו הרבים נמנים אנג'לינה ג'ולי, סלמה הייק ובוגרי "משחקי הכס" ריצ'רד מאדן וקית הרינגטון, יצא לבתי הקולנוע בחודש נובמבר הבא.