בשבוע שעבר, ליידי גאגא שיתפה בחשבון האינסטגרם שלה תמונה שהצליחה לעורר את סקרנותם של הגולשים. בתמונה המדוברת, שצולמה אי שם באלפים האיטלקיים, ניתן לראות את הזמרת מחובקת עם אדם דרייבר ("בנות", מלחמת הכוכבים"), כששניהם לבושים לעילא ולעילא ונראים כמעט בלתי מזוהים. ולמה, אתם שואלים? ובכן, השניים עומדים לככב זה לצד זו ב-"בית גוצ'י" ("House Of Gucci"), שיגולל את סיפורו המרתק של בית האופנה גוצ'י - ויגלמו את מאוריציו גוצ'י וזוגתו לשעבר, פטריציה רגיאני, בסרט עמוס פאות שיעלה למסך בנובמבר 2021 וכבר עכשיו נחשב לאחד הסרטים המסקרנים של השנה.

אם זה לא נשמע לכם מעניין, זה כנראה כי עוד לא הכרתם את עלילותיהם של בני המשפחה. מאוריציו, ראש בית האופנה גוצ'י, נישא לפטריציה בשנת 1973, וכ-12 שנה לאחר מכן עזב אותה למען אישה צעירה יותר. בשנת 1995 נורה מאוריציו ונהרג, והאחראית למותו הייתה לא אחרת מפטריציה עצמה - ששכרה רוצח שכיר על מנת להורגו. היא הורשעה בתכנון רצח בעלה ב-1998 ונידונה ל-29 שנות מאסר. בנותיהן המשותפות, אלסנדרה ואלגרה, ביקשו לבטל את הרשעתה וטענו כי גידול במוח השפיע על יכולתה לנמק את בחירתה. המאבק צלח, ועונשה הופחת ל-26 שנים. ב-2016 השתחררה פטריציה לאחר שריצתה 18 שנות מאסר, וזאת בשל התנהגות טובה. 

View this post on Instagram

A post shared by Lady Gaga (@ladygaga)

הגולשים, איך לא, התרגשו - שלא לומר, התאבססו - על התמונה החדשה והמסקרנת של גאגא ודרייבר, אבל לצד התומכים הרבים ביצירה העתידית (שגם מיהרו לייעד את גאגא לטקס פרסי האוסקר) מישהי אחת דווקא פחות התלהב מכל הסיפור: רגיאני בעצמה. בריאיון חדש לאנסה, סוכנות הידיעות הלאומית של איטליה, רגיאני בת ה-72 לא חסכה במילים והביעה את מורת רוחה מהעובדה שהזמרת אפילו לא טרחה להיפגש איתה. 

בריאיון, הודתה רגיאני כי "אני מתעצבנת מזה שליידי גאגא תגלם אותי בסרט החדש של רידלי סקוט מבלי הנימוס או ההיגיון הבריא של לבוא ולפגוש אותי". לדבריה, "זה לא קשור לכסף כי אני לא אקח ולו סנט אחד מהסרט. זה עניין של היגיון בריא וכבוד. אני מאמינה שכל שחקן טוב צריך קודם להכיר את האדם שהוא אמור לגלם. אני חושבת שזה שגוי שלא יצרו איתי קשר. ואני אומרת את זה עם כל האהדה וההערכה שיש לי כלפיה". נראה כי העובדה שגאגא לא פגשה אותה מעולם היא רק הקש ששבר את גב הגמל. בעבר, אמרה רגיאני כי קשה לה לדבר על זמנה בין סורג ובריח, וכמשתמע מכך - יכול להיות שלא נוח לה עם העובדה שעושים סרט על חייה. בשנה בה שוחררה מהכלא, אמרה רגיאני בריאיון למגזין The Observer כי "אני חושבת שאני אדם חזק מאוד כי שרדתי את כל השנים האלה בשבי. ישנתי הרבה. טיפלתי בצמחים שלי. שמרתי על במבי, חמוס המחמד שלי. אני בכלל לא אוהבת לדבר על התקופה הזו, זה הכל חלום רע בעיני".