בניגוד לסגר הקודם שחשבנו שהאפוקליפסה כבר כאן, הפעם אנחנו כבר יודעים שאפשר לעבור אותו בשלום ואולי אפילו ליהנות. אבל נשאלת השאלה כיצד נמלא את החסך שלנו בבירות? ובכן שירות מיוחד של BLEND מציע לנו את הפתרון המושלם, "מנוי גולדסטאר עד הבית". 

המנויים לשירות יקבלו בכל חודש ארגז (או יותר) עד הבית. כן ארגזים המגניבים שרואים בבתים של ההיפסטרים מתל אביב. בכל ארגז יש 20 בקבוקי חצי ליטר בירה וכשהוא מסתיים מגיע לו שליח, לוקח את הבקבוקים ומביא לך ארגז חדש. 

כבר לאחר כמה ימים שבהם ניסיתי את השירות הרגשתי פחות את חסרונם של מקומות הבילוי. האפשרות ללכת אל המקרר ולקחת בכל ערב בקבוק קר ולשבת איתו במרפסת, מול הטלוויזיה, או אם אתם מהמורדים, וחולקים עם השותפים, מפצה לחלוטין על הסגר שכפו עלינו. או לפחות בחסך של בירה. אבל לא רק העובדה שתמיד תהיה לכם בירה עוזרת להתמודד עם המצב, גם האפשרות של לקבל אותה במשלוח עד הבית מבלי שצריך לרדת למכולת השכונתית בחום הזה ולעמוד בתור ביחד עם כל עם ישראל, שהחליט לחפש שוב ביצים דווקא כשאתה ממש רוצה בירה קרה.

היכנסו ל-BLEND להירשם למנוי גולדסטאר עד הבית

אפילו המחיר של המנוי משתלם יותר מקנייה רגילה בסופר, בכל הזמנה אתם משלמים רק על המשקה עצמו וחוסכים 1.2 שקלים על כל בקבוק. מדובר בדמי פיקדון שאתם לא משלמים, אלא אם לא החזרתם את הבקבוקים בסיום השימוש. נכון, אומנם הסגר מתוכנן "רק" ל-3 שבועות אבל כולנו יודעים שהוא יכול להימשך עוד, וגם כשהוא יגמר, הפאבים לא יפתחו מיד ונצטרך להמשיך לשתות בבית אז אתם באמת חייבים לשאול את עצמכם אם במציאות כלכלית של היום - לא עדיף לחסוך קצת על הבירות? והאם לא כדאי בריאותית לשמור מרחק ולהימנע מביקור מיותר בסופר?

בקבוק חוזר של גולדסטאר

אם כל זה לא מספיק, אז יתרון עצום נוסף הוא השימוש בבקבוקים בחוזרים. מדובר בבקבוק שלאחר סיומו חוזר באמצעות המשווק בחזרה אל מפעל היצרן, שם הוא עובר שטיפה יסודית, ממולא מחדש בבירה ויוצא לשוק שוב. השיטה הזאת חוסכת 60% מטביעת הרגל הפחמנית של בקבוק רגיל וזה עוד בלי לחשב את הניילון והקרטון שבהם משתמשים כדי לעטוף ארגזים רגילים. אומנם אתם לא תצילו את יערות הגשם אבל לפחות תוכלו להרגיש עם עצמכם קצת יותר טוב, ותוכלו להימנע מלסחוב עשרות בקבוקים לפח המחזור. השליח יעשה את זה עבורכם.

בשורה התחתונה, אנחנו עומדים לעבור תקופה לא קלה שוב ולחלקנו קשה לדמיין אותה בלי בירה ביד, לכן המנוי של גולדסטאר היא הדרך המושלמת לעשות את זה בסגר. הוא זול יותר, מגיע עד הבית, עוזר ליקום, חוסך את הצורך למצוא נהג תורן או לשלם הון על מונית והכי חשוב - מונע מאיתנו לעמוד בתורים ארוכים וצפופים, שידועים כמסוכנים בתקופת הקורונה. אז מה נשתה לו הסגר הזה מכל הסגרים? שבסגר הקודם ישבנו בבתים מבואסים ומפוחדים עם תחושת "סוף העולם הגיע", והפעם אנחנו מבינים שזה רק שלב וגם זה יעבור.

בול בזמן לסגר: היכנסו ל-BLEND להירשם למנוי גולדסטאר עד הבית