אפי צפריר מגיע לאורווה (אלעד ירקון)
אפי צפריר. הפריד בין אדו לכהן (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

אווירה קשה הערב באימון הפועל פ"ת. נראה כי השחקנים במועדון מאם המושבות מתחילים להפנים את מצבם העגום. לאחר שאתמול במשחק ההפסד לאחי נצרת נרשמה תקרית בין ג'ונתן אסוס לדניאל אדו, היום שוב אלימות מילולית באימון שכמעט וגלשה לפסים פיזיים, הפעם בין אותו אדו לקפטן הקבוצה, גל כהן.

לפני שהשחקנים ירדו בתחילת האימון כינס מנכ"ל המועדון אפי צפריר אסיפה בה הטיח האשמות קשות בשחקנים ואמר להם :”לא יכול להיות שמשחק שלם תומר חמד ראשון לכל כדור בראש. אתם צריכים להבין שאנחנו זה הפועל פ"ת לא מכי אחי נצרת ולא הפועל עכו, ולא יכול להיות שבליגה של 16 קבוצות המועדון המפואר הזה נמצא איפה שהוא נמצא".

צפריר הוסיף בזעם: "אנחנו נבוא בחשבון עם כל אחד ואחד כאן. מבחינתי תלכו עכשיו הביתה תקראו טוב טוב את כל הביקורות כמה הייתם חלשים ומחר תסתובבו עם הראש למטה ביום החופשי אבל תבואו ביום שלישי בכדי להתחיל מחדש. אני רוצה שכל אחד ואחד מכם יסתכל היטב במראה ויעשה עם עצמו דין וחשבון”.

לאחר האסיפה ירדו השחקנים לפתיחת האימון אולם דניאל אדו הבלם הגנאי חזר לפתע לתוך חדר ההלבשה והחל לצעוק על חבריו לקבוצה. מי שענה לו הוא הקפטן גל כהן ובין השניים נרשם עימות מילולי.

התקרית כמעט וגלשה לפסים פיזיים אך אנשי המועדון שנכחו במקום הפרידו בין הניצים. הסוגייה נפתרה דקות ספורות לאחר מכן כאשר המנכ"ל אפי צפריר פייס בין השניים שאף לחצו ידיים והתחבקו.

דניאל אדו. המליץ על החלוץ הגנאי, שאיבו יעקובו (אלעד ירקון)
דניאל אדו במשחק, התעמת ביומיים עם אסוס וכהן (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

למרות כל זאת, בקבוצה היו מרוצים מהאווירה הקשה באימון ואמרו :”הגיע הזמן ששחקנים יראו שאכפת להם, הם קיבלו כאן את כל התנאים וטוב שהיה את מה שהיה היום, אולי זה יגרום להם להבין את המצב הקשה שלנו, ולנצח בשבת את הפועל רמת גן".

מחר הנהלת המועדון תעביר לשחקנים את המשכורות שעוקבו לאחר ההפסד להפועל עכו במחזור הקודם ובנוסף בהמשך השבוע תצא הקבוצה לארוחת גיבוש משותפת כשבמועדון מנסים להוריד מעט מהלחץ הכבד שיש על השחקנים.

ראובן עובד שוחרר רשמית מהפועל פ&
ראובן עובד שוחרר רשמית מהפועל פ&"ת (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

מי שלא הגיע לאימון הקבוצה אחרי שקיבל הוראה על כך הוא הקשר, ראובן עובד, שלמעשה שוחרר היום באופן רשמי מפ"ת, כפי שפורסם לראשונה ב-ONE. ביום רביעי החליטו בקבוצה להפסיק את הקשר עימו אחרי שגילו כי הפר מספר סעיפים משמעתיים בחוזה שלו.