גולן עם יצחקי: "אין חלוץ כמוהו בארץ" (משה חרמון) (צילום: מערכת ONE)
גולן עם יצחקי: "אין חלוץ כמוהו בארץ" (משה חרמון) | צילום: מערכת ONE

איך ברק יצחקי הפך מהרכש היקר ביותר של של מיץ' גולדהאר, המנהיג והקפטן של מכבי ת"א לכזה שמסוכסך עם מוטי איווניר? לא בטוח שגם החלוץ יודע. כזכור, כפי שפורסם לראשונה ב-ONE בין החלוץ למאמן קיים נתק והשניים לא מחליפים ביניהם מילה.

יצחקי שמזלו בגד בו בתחילת דרכו במכבי, אז נפצע כבר במחזור הראשון של הליגה מול מכבי חיפה והחמיץ את מרבית העונה הקודמת, לא מלקק דבש גם העונה עם ביקורות שהוא סופג על בילויים, עלייה במשקל ומתיחות עם איווניר.

הזמר המוביל בארץ, אייל גולן, שמכיר את יצחקי יותר טוב מכולם, עלה לשידור בתוכנית הספורט של ישראל ברדיו 102FM בשיתוף ONE, העניק ראיון מיוחד וניסה להסביר מה עובר על חברו הטוב בעקבות הסערה סביב החלוץ והטענות שהוא לא מנהל חיים ספורטיביים.

"אין לי בעיה שידברו עליי", אמר גולן, "אני לא מסתכל על אף אחד. אני זמר, לא שחקן כדורגל, אני לא צריך לשמור על חיים ספורטיביים. ברק (יצחקי) כן שומר על כך. הוא הוריד במשקל בצורה נהדרת. באולימפיאקוס זוכרים טוב מאוד מי זה ברק יצחקי. במשחק מול מכבי חיפה, כשהוא נפצע לפני שנה, זוכרים אותו טוב מאוד".

הזמר דיבר גם על העונה הנוכחית שעוברת על יצחקי: "כשהוא חזר העונה, לדעתי הוא הבקיע שניים או שלושה שערים ובישל עוד שער מדהים לאלירן עטר. אין חלוץ כמוהו בארץ ואני אומר את זה לא בגלל שהוא חבר שלי. הוא ועטר ביחד זה חוד מטורף וכואב לי מה שנעשה לו כי הוא עובד קשה. הוא כל יום הולך לטיפולים, משקיע באימונים. הוא הולך ראשון לאימון וחוזר אחרון. הוא לא שותה משקאות חריפים.

"הוא נמצא בזוגיות עמוקה שזה מעיד על אופיו של הבן אדם. כל זה בא כי ברק יצחקי מסתובב איתי. אני זמר, אני חי את החיים שלי, אני כן מסתובב במועדונים ואנשים ישר מקשרים את זה ליצחקי. אפשר לספור על יד אחת את הפעמים שיצחקי היה במועדונים בשנה האחרונה".

אז מה באמת עובר על יצחקי? "התסכול הכי גדול שלו הוא שהוא לא משחק", סיפר גולן, "הוא מאמין ביכולות של עצמו. יש לו ביטחון. גם חיים (רביבו) בתקופות הכי יפות שלו, לא נתן צ'יפ מעל השוער מהנקודה הלבנה. אני מאחל למכבי תל אביב שהוא יחלים במהרה. ברק רוצה לשחק כדורגל. הוא מאוד אוהב את המקום שהוא נמצא בו. החלום שלי שהוא ישחק בבית"ר, אבל הוא כל כך אוהב את מכבי ורוצה להצליח שם. הוא יודע ששילמו עבורו הרבה כסף והוא רוצה לפרוע את השטרות ולהחזיר להם ופשוט לא הולך לו".

ברק יצחקי. נטש את האימון בגלל פציעה (מור שאולי) (צילום: מערכת ONE)
ברק יצחקי (מור שאולי) | צילום: מערכת ONE