ארז קוחנסקי עם הכדור (צילום: עודד קרני)
קוחנסקי. ההתרגשות גדולה | צילום: עודד קרני

עונת כדורסל חדשה בפתח ואיתה מגיעות השאלות שמגיעות כל עונה: האם מכבי תיקח אליפות? מי תהיה הקבוצה המפתיעה? וכמה מתח יהיה בליגה?

כמובן שתשובות לשאלות האלה יהיו רק בסוף מאי. מה שכן אני יכול לספר בוודאות זה שמתח בטוח יהיה. אני יודע את זה גם מניסיון העונה שעברה, וכמובן בעזרת החוק הרוסי שתרם לליגה הישראלית רבות, הן בקידום השחקן והכדורסל הישראלי והן בצמצום הפערים בליגה. מה שעושה את הליגה מעניינת הרבה יותר.

אני פותח עונה חדשה בקבוצה חדשה, אליצור קרית אתא, קבוצה שעלתה השנה מהליגה הלאומית.
הציפיות והמטרות של הקבוצה הן כמובן הישארות בליגה. כמו מרבית הקבוצות שמעמידות את תקציב המינימום. אבל הקבוצה שלנו מורכבת משחקנים צעירים ורעבים להצלחה, שתמיד שואפים ומקווים ליותר. גם אני אחד מאלו שתמיד שואפים ליותר וגם אני מאמין בקבוצה שלנו. כולי תקווה שהקבוצה שלנו תקבל את הכינוי הקבוצה המפתיעה.

חבר'ה ישראלים צעירים ומוכשרים בשילוב זרים מוכשרים וצעירים, מאמן עם המון ניסיון, ומערכת שתומכת ועוזרת בכל נושא. זהו התרכיב שלנו בקרית אתא. השאלה היא האם הדברים יתחברו על המגרש, וכמה מהר זה יהיה.. הליגה מאד קשה, הקבוצות מאד מאוזנות, וכל משחק יכול להיגמר לכל צד, לכן אני מקווה שהחיבור שלנו השחקנים מחוץ למגרש יתבטא גם על המגרש, וכמה שיותר מהר יותר טוב.

ההתרגשות שלנו השחקנים לקראת תחילת העונה גדולה מאד. המשחק הראשון שלנו הוא משחק בית ורוב השחקנים חדשים בקבוצה, מלבד שחקן אחד. בגלל זה אנחנו לא יודעים למה לצפות. רק שמענו מאנשים באזור שיש לקרית אתא קהל חם אוהד ותומך בקבוצה, אז אנחנו מתרגשים ומצפים לשחק מולו. אנחנו גם נחנוך אולם חדש בנשר שנקווה להשיג בו תוצאות טובות כל העונה.

אני מאוד נהנה בקבוצה, כל השחקנים מסתדרים מצוין מחוץ למגרש יש אווירה טובה, ויש לי גם תחושה שאנחנו בסוף נציג כדורסל מהנה ואיתו נשיג גם תוצאות טובות. התחושה הזאת משותפת לכל השחקנים והצוות המקצועי, והתקווה לעשות עונה טובה גם היא משותפת לכולם.

זה מה שאני יכול לספר בינתיים על הקבוצה בקריית אתא. אני מניח, בעצם יודע מניסיון שתחושות כמו שלי ותקוות כמו שלי יש לעוד הרבה שחקנים וקבוצות בליגה. כמובן שלחזות את העתיד אני לא יכול, אבל אני יכול להבטיח שאנחנו נתאמן ונעבוד קשה כדי להצליח ולהשיג את התוצאות הכי טובות שנוכל.
אז אם אתם באזור, תבואו לאולם המחודש בנשר, ליגת העל נפתחת ויהיה משחק חם.

בהצלחה, ושתהיה עונה כיפית ונטולת פציעות.