ביפ

צחוק
ראשי | פייסבוק ביפ | אליפות הצחוק - עשור לביפ
  
צחוק

הנשיקות הלוהטות ביותר בביפ

אספנו עבורכם את מיטב הנשיקות מתוכניות ביפ המובחרות, כדי לחמם לכם את המסך ביום האהבה

קרן בר לב | mako | פורסם 12/02/09 14:33:26

צופי ביפ הותיקים בוודאי זוכרים אינספור נשיקות שהתרחשו בתוכניות השונות. לא תמיד זה היה כדרך הטבע, לא תמיד זה היה בהסכמה, אבל זה תמיד היה לוהט.

נשיקה מוגבלת

אנחנו לא בטוחים שזה כתוב בחוזה שלהם, אבל נראה שכל פאנליסט במהדורה מוגבלת זכה בשלב זה או אחר להתנשק עם שחר חסון, וחלקם עשו זאת יותר מפעם אחת. אנחנו כבר לא מדברים על האורחות האומללות בתוכנית, שצריכות בכל פעם להימלט משפתיו של התימני החרמן - גם אטינגר ודודו לא נשארו בחוץ. כדי לחתום את סשן הנשיקות הדביק, הצליחה ליטל רוזנצוויג הנכלולית לאנוס את דודו לנשיקה בתוכנית האחרונה. אכן, תמונות קשות.

חריף, חריף, לוהט

המתמודדת האומללה מאי לא חשבה שתיאלץ לשתות שוט אחרי שוט של צ'ילי חריף ועוד לענות על שאלות טריוויה תוך כדי. הפרצופים המסכנים שלה כנראה עוררו את רחמיו של עידו, והוא ניחם אותה בנשיקה, שלדעתנו היתה שווה את כל הסבל. אז נכון, לא מדובר בצרפתית, אבל עדיין – זה עידו רוזנבלום, ואנחנו לא מקלים בזה ראש.

אהבה זה כואב

"טופי והגורילה" היא תוכנית אינטלקטואלית עם רבדים עמוקים שלא כל הדיוט יבין. רבים ודאי זוכרים את סיפור האהבה הנכזבת בין גיורא העץ וטופי היפה, שהסתיים בשברון לב מצידו של גיורא המסכן. בתוכנית שעסקה במין, גיורא הקדיש את פינתו "אז תיזהרו שם בחוץ!" לנשיקות, ופיתה את טופי להדגים לילדים מהי נשיקה בטוחה. העניינים התלהטו, שוקי חטף קריזה, ובינו לבין גיורא התפתחה קטטה בשידור. רבדים, כבר אמרנו?

נשיקה על השפתיים

להיות צייד תנינים זה לא קל. ראובן תנינים, שהתארח ב"הרצועה", סיפר לנבאחו על הפיתונים הארצישראלים המסוכנים, שעלולים לחנוק אותך בשנייה. רק מה, הם נוהגים בדרך כלל להתחבא בפיות של אנשים – כי הרי הפיתון הארצישראלי הוא קטנטן – וראובן בדיוק זיהה אחד כזה בפה של נבאחו. כמו צייד תנינים מנוסה, ראובן לא הרפה וחיסל את הנחש. בנשיקה. וזה לא היה קל.

נשקן ידוע נוסף מ"הרצועה" הוא שנדור פרקש, האמרגן הידוע ממונטנגרו, שנישק את כל נשות הוליווד המפורסמות על השפתיים – אבל לא על השפתיים של הפה. עכשיו יש לו מטרה חדשה – ליליאן הצרפתייה, כל עוד היא מבטיחה שלא להתאהב בו ולהתאבד כמו שעשו קודמותיה, מרילין מונרו, נטלי ווד ונועה תשבי. עכשיו, כשהוא מכהן כיועצו של ביבי נתניהו, הוא יכול ללמד אותו דבר או שניים על נשיקות בשפתיים. אבל לא בפה.

ואם כבר ולנטיין דיי, הנה כמה שירי אהבה בהחלט לא קיטשיים וגם תשובה לתהייה מי הגברים שעומדים מאחורי שירי האהבה הגדולים. לקבלת השראה, הציצו בגלריית תמונות של סלבס ברגעים אינטימיים.
חוץ מזה, למה שלא תכינו פרלינים מהממים, תעצבו את הבית בעיצוב רומנטי, תעשו סקס בטבע, תבקרו במוזיאוני סקס ותקנחו בטיול לילה לאוהבים?
ואיך הגבר שלך במיטה? ומה זאת אהבה, איך משיגים דייטלאן צריך לנסוע כדי להרשים בחורה ואיך מוצאים אהבה, לעזאזל? ויהודה ונינט - ימשיכו לאהוב או ייפרדו? 
להורים שבינינו - קבלו מדריך אהבה ראשונה למקרה שהילד התאהב, וגם רעיונות למתנות מלוכלכות לבן הזוג שישברו את שגרת הנישואים האפרפרה. 
ואם אחרי כל זה אתם עדיין צריכים סיבות למה כדאי דווקא להתעלם מהוולנטיין, שיהיה לכם לבריאות. 

ותקבלו את כל הסיפורים ישירות לפייסבוק שלכם
תגובות

הוסף תגובה

 
שם
נושא
תוכן
 
ביטול  |  
מקרא: = תגובה ללא תוכן   = תגובה עם תוכן