העולם עכשיו עם אירועים ודיווחים מהעולם | mako

בעולם

העולם עכשיו
העולם עכשיו

מחולצות ועד סירי לילה. שוק המזכרות הבריטי מחכה להולדת הנסיך

עדיין לא ידוע מין הילוד וגם לא השם, אבל בבריטניה כבר לא יכולים לחכות ללידה של קייט מידלטון. תעשייה שלמה מכינה חולצות, סירי לילה, כוסות, צלחות וביגוד תינוקות. "תינוקות יהיו הדבר עליו אנשים ידברו בשנה הקרובה, ואנחנו נערכים", אומר אחד מבעלי המפעלים

מערכת העולם עכשיו | העולם עכשיו | פורסם 01/07/13 16:50:15
קייט מילדטון עם בטן הריונית "היסטוריה ארוכה ומאושרת של הפקת מזכרות לציון אירועים מלכותיים" | צילום: WPA Pool, GettyImages IL

ממוצרים לתינוקות ועד בגדים וספלי הנצחה, הלידה הצפויה של קייט מידלטון הביאה למבול של מזכרות לציון אירוע המיוחד.

"לידת תינוק לדוכס ולדוכסית היא אירוע משמח ויש לנו היסטוריה ארוכה ומאושרת של הפקת מזכרות לציון אירועים מלכותיים," אמר דובר הארמון לדיילי הטלגרף.

מאז כניסתה של קייט להריון מוצף השוק במזכרות לציון האירוע. מספלי תה, מגבות לתינוק, חולצות וצעצועים ועד סופגניות וספרים, אבל מהרגע שהתינוק ייוולד וייוודעו המין והשם, השוק צפוי לגדול אף יותר.

סיר לילה מלכותי, פישר פרייס סיר לילה "מלכותי" של פישר פרייס

החפצים להם צופים הכי הרבה מכירות הם ספלי קרמיקה, צלחות וקערות. בעיירות שידועות בתעשייות החרס שלהם נכנסו כבר לכוננות ומחכים ליום הגדול, שצפוי באמצע יולי, כדי להתחיל ולייצר מזכרות ספציפיות עם שם התינוק שיימכרו באלפיהן ובמהירות.

חנויות הילדים גם הן כבר עברו למוכנות גבוהה לקראת התאריך לו כל בריטניה מחכה. חלקן הכינו כבר את ה"אוסף המלכותי" של הבגדים, הכוללים קולקציות לנסיכים ונסיכות עם הסיסמה: "נסיך/ה העתיד". "תינוקות יהיו הדבר עליו אנשים ידברו בשנה הקרובה", אמר בעל מפעל לדיילי טלגרף. פישר פרייס אפילו הוציאו למכירה סיר מלכותי, לא פחות ולא יותר.

גם בית המלוכה יוציא מוצרים רשמיים יותר עם הלידה. בעבר יצר ארגון "רויאל" העובד עם בית המלוכה פריטי חרסינה יוקרתיים לסמן רגעים היסטוריים כמו לידות, נישואים ואירועים מלכותיים אחרים. דוברת הארגון אמרה: "ברור שיהיו מגוון של מזכרות רשמיות לכבוד הולדת הנסיך, אבל זה יתבצע רק אחרי הלידה שתעבור בשלום". ההערכות הן שמדובר בספל קפה, קנקן וצלחת מעוטרת עם ראשי התיבות של הדוכס והדוכסית, שם התינוק והתאריך בו נולד.

ותקבלו את כל הסיפורים ישירות לפייסבוק שלכם
תגובות

הוסף תגובה

 
שם
נושא
תוכן
 
ביטול  |  
מקרא: = תגובה ללא תוכן   = תגובה עם תוכן