העולם עכשיו עם אירועים ודיווחים מהעולם | mako

בעולם

העולם עכשיו
העולם עכשיו

מישל אובמה: "הבית הלבן הוא כמו כלא ממש נחמד"

בשיחה משותפת באפריקה עם לורה בוש, הגברת הראשונה לשעבר, דיברו השתיים על מורכבות התפקיד. "הבעלים שלנו עוסקים בנושאים ברומו של עולם, ואותנו שופטים לפי צבע הנעליים ואורך השיער"

מערכת העולם עכשיו | העולם עכשיו | פורסם 03/07/13 11:40:01
מישל אובמה- נשים הכי חזקות אובמה: "אי אפשר להתלונן, אבל יש צדדים מגבילים" | צילום: huffingtonpost.com

אשת הנשיא האמריקני, מישל אובמה, קראה לבית הלבן: "כלא ממש נחמד". אובמה אמרה את הדברים בשיחה עם קודמתה בתפקיד הגברת הראשונה, לורה בוש, בראיון משותף לרשת ABC. השיחה התקיימה בטנזניה, שם מבקר נשיא ארצות הברית בימים אלו, במסגרת הכינוס הראשון של הנשים הראשונות באפריקה. אירוע אליו הגיעו עשר נשות נשיאים בהווה ובעבר.

המנחה ציין בפניהן שמרתה וושינגטון, אשתו של ג'ורג' וושינגטון, הנשיא האמריקני הראשון, נהגה לכנות את התפקיד "אסירת מדינה", ומישל הודתה: "יש בזה אלמנטים של כלא". לורה בוש הוסיפה: "אבל כלא עם שף. תמיד צחקתי על כך שיש לנו את העבודה הכי טובה בעולם. הבעלים שלנו צריכים להגיב למשברים בכל רגע נתון. הם מגיעים לבית הלבן עם רעיוניות נהדרים ואז נתקלים במציאות הקשה".

"אי אפשר להתלונן", הוסיפה אובמה, "אבל יש בהחלט צדדים מגבילים". היא צחקה על זה שבשעה שהבעלים עוסקים בענינים ברומו של עולם אותן שופטים "לפי צבע הנעליים ואורך השיער. בסופו של דבר אנשים מפסיקים להתסכל על הדברים האלה, ומבינים בפני מה אנחנו באמת עומדות, זה הכח של התפקיד". לורה בוש ענתה לה: "אנחנו מקוות שזה כך"US News
|
George

ותקבלו את כל הסיפורים ישירות לפייסבוק שלכם
תגובות

הוסף תגובה

 
שם
נושא
תוכן
 
ביטול  |  
מקרא: = תגובה ללא תוכן   = תגובה עם תוכן